Vážení zákazníci, Kvůli velkému sezónnímu vytížení našich dopravců může docházet ke zpoždění Vašich zásilek, za což se Vám omlouváme. Děkujeme za pochopení.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • traktorová

Mitas CFO HC3000R

Rozměry
Šířka
1000
Profil
65
Průměr
R32
200A8
TL

Větší rozměry pneumatik Mitas CFO HC3000R mají za následek menší zhutnění půdy a lepší ochranu půdy, také je možný lepší přenos výkonu a zmenšení skluzu. Dezén pneumatiky Mitas CFO HC3000R...
Více informací

-30%
CFO HC3000R
144 181 Kč 101 404 Kč Cena s DPH Momentálně nedostupné

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

-30%

Větší rozměry pneumatik Mitas CFO HC3000R mají za následek menší zhutnění půdy a lepší ochranu půdy, také je možný lepší přenos výkonu a zmenšení skluzu. Dezén pneumatiky Mitas CFO HC3000R má vynikající trakci a vyniká samočisticími vlastnostmi. Díky záběrovým i vodicím vlastnostem a díky vyššímu vyplnění a dezénu, má Mitas CFO HC3000R dobrou stabilitu a dobrý záběr. Vyšší odolnost pneumatiky proti proražení a opotřebení běhounu díky vyššímu zaplnění dezénu. Pneumatika Mitas CFO HC3000R má dezén s dobrou stabilitou a s výbornou odolností proti smyku. Robustní dezén s dobrou trakcí a výbornou stabilitou. Pneumatika Mitas CFO HC3000R je vyráběna ve verzi CFO (Cyclic Field Operation), která zajišťuje vyšší zatížitelnost oproti standardním pneumatikám při sklizni. Pneumatika Mitas CFO HC3000R má díky svému dezénu dobrou směrovou kontrolu v různých provozních podmínkách. Pneumatika je navržena především do těžšího terénu. Vyšší nosnost pneumatiky Mitas CFO HC3000R pro vyšší efektivitu v přepravě. Výborná trakce díky možnosti nižšího huštění. Díky celoocelové konstrukci je zaručena vysoká odolnost pneumatiky, příznivá ekonomika provozu a vynikající jízdní komfort. Větší styčná plocha pneumatik Mitas CFO HC3000R pro větší ochranu půdy a redukci utužení půdy. Konstrukce pneumatiky Mitas CFO HC3000R zaručuje rovnoměrné rozložení tlaku na podloží.

Pneumatiky vyráběné pod značkou Mitas jsou určeny k distribuci do celého světa jako součást originální výbavy od výrobců strojů. Dnes Mitas vlastní tři výrobní závody pneumatik v České Republice, jeden v Srbsku a jeden USA v Charles City ve státě Iowa. Historie Mitasu sahá až do třicátých let minulého století, kdy se nejprve v Praze a poté i ve Zlíně začaly vyrábět pneumatiky Mitas. Široká nabídka je doplněna o letadlové pneumatiky. Pod značkou Mitas se vyrábí mimosilniční motocyklové pneumatiky a od roku 2013 také silniční radiální pneumatiky. Společnost Mitas z koncernu Trelleborg Group je český výrobce mimosilničních (zemědělských, industriálních, motocyklových) pneumatik. Společnost MITAS s ročním obratem 450 mil eur (2012), je jedním z předních evropských výrobců zemědělských pneumatik a pneumatik pro těžkou stavební techniku. Vedle výrobních závodů pneumatik je Mitas zastoupen ve 14 zemích prostřednictvím svých zahraničních poboček a má vlastní globální prodejní a distribuční síť. Vyrábí a distribuuje pneumatiky pod dvěma značkami: Mitas a Cultor. Značka Mitas nabízí ucelenou řadu radiálních a diagonální pneumatik pro traktory a vleky a širokou řadu průmyslových, víceúčelových pneumatik (MPT) a pneumatik pro stavební techniku (OTR). Mitas se zabývá výrobou zemědělských pneumatik (pro traktory a kombajny), osobních industriálních pneumatik (víceúčelové MPT pneumatiky, radiální OTR pneu pro stavební stroje, vysokozdvihy a motocyklových pneumatik.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru