Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Mitas HC1000

Rozměry
Šířka
380
Profil
105
Průměr
R50
176D
TL Traktor

Snížení utužování půdy při vysokém zatížení díky nižšímu hustícímu tlaku pneumatik Mitas HC1000. Pneumatika Mitas HC1000 nová kultivační VF pneumatika pro samochodné postřikovače. Díky celoocelové konstrukci je zaručena vysoká odolnost...
Více informací

-30%
HC1000
55 149 Kč 38 652 Kč Cena s DPH Momentálně nedostupné

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

-30%

Snížení utužování půdy při vysokém zatížení díky nižšímu hustícímu tlaku pneumatik Mitas HC1000. Pneumatika Mitas HC1000 nová kultivační VF pneumatika pro samochodné postřikovače. Díky celoocelové konstrukci je zaručena vysoká odolnost pneumatiky, příznivá ekonomika provozu a vynikající jízdní komfort. Konstrukce pneumatiky Mitas HC1000 zaručuje rovnoměrné rozložení tlaku na podloží. Vysoká maximální rychlost (65 km/h) zkracuje čas pohybu po silnici při přejezdech. Dezén pneumatiky Mitas HC1000 má vynikající trakci a vyniká samočisticími vlastnostmi. Větší odolnost, delší životnost, díky většímu počtu záběrových zubů pneumatik Mitas HC1000. Vyšší odolnost pneumatiky proti proražení a opotřebení běhounu díky vyššímu zaplnění dezénu. Pneumatika je navržena především do těžšího terénu. Robustní dezén s dobrou trakcí a výbornou stabilitou. Pneumatika Mitas HC1000 má dezén s dobrou stabilitou a s výbornou odolností proti smyku. Pneumatika Mitas HC1000 má díky svému dezénu dobrou směrovou kontrolu v různých provozních podmínkách. Díky záběrovým i vodicím vlastnostem a díky vyššímu vyplnění a dezénu, má Mitas HC1000 dobrou stabilitu a dobrý záběr.

Pneumatiky vyráběné pod značkou Mitas jsou určeny k distribuci do celého světa jako součást originální výbavy od výrobců strojů. Dnes Mitas vlastní tři výrobní závody pneumatik v České Republice, jeden v Srbsku a jeden USA v Charles City ve státě Iowa. Historie Mitasu sahá až do třicátých let minulého století, kdy se nejprve v Praze a poté i ve Zlíně začaly vyrábět pneumatiky Mitas. Široká nabídka je doplněna o letadlové pneumatiky. Pod značkou Mitas se vyrábí mimosilniční motocyklové pneumatiky a od roku 2013 také silniční radiální pneumatiky. Společnost Mitas z koncernu Trelleborg Group je český výrobce mimosilničních (zemědělských, industriálních, motocyklových) pneumatik. Společnost MITAS s ročním obratem 450 mil eur (2012), je jedním z předních evropských výrobců zemědělských pneumatik a pneumatik pro těžkou stavební techniku. Vedle výrobních závodů pneumatik je Mitas zastoupen ve 14 zemích prostřednictvím svých zahraničních poboček a má vlastní globální prodejní a distribuční síť. Vyrábí a distribuuje pneumatiky pod dvěma značkami: Mitas a Cultor. Značka Mitas nabízí ucelenou řadu radiálních a diagonální pneumatik pro traktory a vleky a širokou řadu průmyslových, víceúčelových pneumatik (MPT) a pneumatik pro stavební techniku (OTR). Mitas se zabývá výrobou zemědělských pneumatik (pro traktory a kombajny), osobních industriálních pneumatik (víceúčelové MPT pneumatiky, radiální OTR pneu pro stavební stroje, vysokozdvihy a motocyklových pneumatik.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru