Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Mitas HC70

Rozměry
Šířka
380
Profil
70
Průměr
R24
125D
TL Traktor

Pneumatika Mitas HC70 má díky svému dezénu dobrou směrovou kontrolu v různých provozních podmínkách. Díky záběrovým i vodicím vlastnostem a díky vyššímu vyplnění a dezénu, má Mitas HC70 dobrou stabilitu...
Více informací

-28%
HC70

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

-28%

Pneumatika Mitas HC70 má díky svému dezénu dobrou směrovou kontrolu v různých provozních podmínkách. Díky záběrovým i vodicím vlastnostem a díky vyššímu vyplnění a dezénu, má Mitas HC70 dobrou stabilitu a dobrý záběr. Vyšší odolnost pneumatiky proti proražení a opotřebení běhounu díky vyššímu zaplnění dezénu. Dezén pneumatiky Mitas HC70 má vynikající trakci a vyniká samočisticími vlastnostmi. Díky celoocelové konstrukci je zaručena vysoká odolnost pneumatiky, příznivá ekonomika provozu a vynikající jízdní komfort. Nízké provozní náklady díky minimalizovanému prokluzu a šetrnému chování k půdě i přes vysokou nosnost pneumatiky Mitas HC70. Pneumatika Mitas HC70 má dezén s dobrou stabilitou a s výbornou odolností proti smyku. Komfortní a bezpečná pneumatika na silnici, díky rozšířeným ramenním partiím. Konstrukce pneumatiky Mitas HC70 zaručuje rovnoměrné rozložení tlaku na podloží. Pneumatika je navržena především do těžšího terénu. Pneumatika Mitas HC70 je velmi šetrná k travnatým plochám díky zaoblení ramenních partií a hran žeber.. Robustní dezén s dobrou trakcí a výbornou stabilitou.

Pneumatiky vyráběné pod značkou Mitas jsou určeny k distribuci do celého světa jako součást originální výbavy od výrobců strojů. Dnes Mitas vlastní tři výrobní závody pneumatik v České Republice, jeden v Srbsku a jeden USA v Charles City ve státě Iowa. Historie Mitasu sahá až do třicátých let minulého století, kdy se nejprve v Praze a poté i ve Zlíně začaly vyrábět pneumatiky Mitas. Široká nabídka je doplněna o letadlové pneumatiky. Pod značkou Mitas se vyrábí mimosilniční motocyklové pneumatiky a od roku 2013 také silniční radiální pneumatiky. Společnost Mitas z koncernu Trelleborg Group je český výrobce mimosilničních (zemědělských, industriálních, motocyklových) pneumatik. Společnost MITAS s ročním obratem 450 mil eur (2012), je jedním z předních evropských výrobců zemědělských pneumatik a pneumatik pro těžkou stavební techniku. Vedle výrobních závodů pneumatik je Mitas zastoupen ve 14 zemích prostřednictvím svých zahraničních poboček a má vlastní globální prodejní a distribuční síť. Vyrábí a distribuuje pneumatiky pod dvěma značkami: Mitas a Cultor. Značka Mitas nabízí ucelenou řadu radiálních a diagonální pneumatik pro traktory a vleky a širokou řadu průmyslových, víceúčelových pneumatik (MPT) a pneumatik pro stavební techniku (OTR). Mitas se zabývá výrobou zemědělských pneumatik (pro traktory a kombajny), osobních industriálních pneumatik (víceúčelové MPT pneumatiky, radiální OTR pneu pro stavební stroje, vysokozdvihy a motocyklových pneumatik.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru