Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Implement

Mitas IM-01

Rozměry
Šířka
10.50
Průměr
-16
TT, 14PR

Pneumatika určená pro poháněná kola vozidel. Konstrukce pneu má členitý vzorek. Tento dezén je vhodný pro přepravu na vozech 7t., podvalnících. Pneumatika Mitas IM-01 má dezén s dobrou stabilitou a...
Více informací

-32%
IM-01

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

-32%

Pneumatika určená pro poháněná kola vozidel. Konstrukce pneu má členitý vzorek. Tento dezén je vhodný pro přepravu na vozech 7t., podvalnících. Pneumatika Mitas IM-01 má dezén s dobrou stabilitou a s výbornou odolností proti smyku. Pneumatika Mitas IM-01 má díky svému dezénu dobrou směrovou kontrolu v různých provozních podmínkách. Pneumatika je navržena především do těžšího terénu. Díky záběrovým i vodicím vlastnostem a díky vyššímu vyplnění a dezénu, má Mitas IM-01 dobrou stabilitu a dobrý záběr. Konstrukce pneumatiky Mitas IM-01 zaručuje rovnoměrné rozložení tlaku na podloží. Robustní dezén s dobrou trakcí a výbornou stabilitou. Dezén pneumatiky Mitas IM-01 má vynikající trakci a vyniká samočisticími vlastnostmi. Díky celoocelové konstrukci je zaručena vysoká odolnost pneumatiky, příznivá ekonomika provozu a vynikající jízdní komfort. Vyšší odolnost pneumatiky proti proražení a opotřebení běhounu díky vyššímu zaplnění dezénu. Pneumatiky MITAS IM-01 zaručují optimální trakci a přilnavost i při maximálním zatížení..

Pneumatiky vyráběné pod značkou Mitas jsou určeny k distribuci do celého světa jako součást originální výbavy od výrobců strojů. Dnes Mitas vlastní tři výrobní závody pneumatik v České Republice, jeden v Srbsku a jeden USA v Charles City ve státě Iowa. Historie Mitasu sahá až do třicátých let minulého století, kdy se nejprve v Praze a poté i ve Zlíně začaly vyrábět pneumatiky Mitas. Široká nabídka je doplněna o letadlové pneumatiky. Pod značkou Mitas se vyrábí mimosilniční motocyklové pneumatiky a od roku 2013 také silniční radiální pneumatiky. Společnost Mitas z koncernu Trelleborg Group je český výrobce mimosilničních (zemědělských, industriálních, motocyklových) pneumatik. Společnost MITAS s ročním obratem 450 mil eur (2012), je jedním z předních evropských výrobců zemědělských pneumatik a pneumatik pro těžkou stavební techniku. Vedle výrobních závodů pneumatik je Mitas zastoupen ve 14 zemích prostřednictvím svých zahraničních poboček a má vlastní globální prodejní a distribuční síť. Vyrábí a distribuuje pneumatiky pod dvěma značkami: Mitas a Cultor. Značka Mitas nabízí ucelenou řadu radiálních a diagonální pneumatik pro traktory a vleky a širokou řadu průmyslových, víceúčelových pneumatik (MPT) a pneumatik pro stavební techniku (OTR). Mitas se zabývá výrobou zemědělských pneumatik (pro traktory a kombajny), osobních industriálních pneumatik (víceúčelové MPT pneumatiky, radiální OTR pneu pro stavební stroje, vysokozdvihy a motocyklových pneumatik.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru