Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Mitas IM 09

Rozměry
Šířka
550
Profil
60
Průměr
R22.5
163A8
TL 16PR Implement

Dezén se silnými boky žeber. Nízký hustící tlak pro snížení tlaku na podloží. Pneumatika je navržena především do těžšího terénu. Dezén pneumatiky Mitas IM-09 má vynikající trakci a vyniká samočisticími...
Více informací

-30%
IM 09

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

-30%

Dezén se silnými boky žeber. Nízký hustící tlak pro snížení tlaku na podloží. Pneumatika je navržena především do těžšího terénu. Dezén pneumatiky Mitas IM-09 má vynikající trakci a vyniká samočisticími vlastnostmi. Pneumatika Mitas IM-09 má díky svému dezénu dobrou směrovou kontrolu v různých provozních podmínkách. Robustní dezén s dobrou trakcí a výbornou stabilitou. Vyšší odolnost pneumatiky proti proražení a opotřebení běhounu díky vyššímu zaplnění dezénu. Díky celoocelové konstrukci je zaručena vysoká odolnost pneumatiky, příznivá ekonomika provozu a vynikající jízdní komfort. Díky záběrovým i vodicím vlastnostem a díky vyššímu vyplnění a dezénu, má Mitas IM-09 dobrou stabilitu a dobrý záběr. Pneumatiky MITAS IM-09 zaručují optimální trakci a přilnavost i při maximálním zatížení.. Pneumatika Mitas IM-09 má dezén s dobrou stabilitou a s výbornou odolností proti smyku. Konstrukce pneumatiky Mitas IM-09 zaručuje rovnoměrné rozložení tlaku na podloží.

Pneumatiky vyráběné pod značkou Mitas jsou určeny k distribuci do celého světa jako součást originální výbavy od výrobců strojů. Dnes Mitas vlastní tři výrobní závody pneumatik v České Republice, jeden v Srbsku a jeden USA v Charles City ve státě Iowa. Historie Mitasu sahá až do třicátých let minulého století, kdy se nejprve v Praze a poté i ve Zlíně začaly vyrábět pneumatiky Mitas. Široká nabídka je doplněna o letadlové pneumatiky. Pod značkou Mitas se vyrábí mimosilniční motocyklové pneumatiky a od roku 2013 také silniční radiální pneumatiky. Společnost Mitas z koncernu Trelleborg Group je český výrobce mimosilničních (zemědělských, industriálních, motocyklových) pneumatik. Společnost MITAS s ročním obratem 450 mil eur (2012), je jedním z předních evropských výrobců zemědělských pneumatik a pneumatik pro těžkou stavební techniku. Vedle výrobních závodů pneumatik je Mitas zastoupen ve 14 zemích prostřednictvím svých zahraničních poboček a má vlastní globální prodejní a distribuční síť. Vyrábí a distribuuje pneumatiky pod dvěma značkami: Mitas a Cultor. Značka Mitas nabízí ucelenou řadu radiálních a diagonální pneumatik pro traktory a vleky a širokou řadu průmyslových, víceúčelových pneumatik (MPT) a pneumatik pro stavební techniku (OTR). Mitas se zabývá výrobou zemědělských pneumatik (pro traktory a kombajny), osobních industriálních pneumatik (víceúčelové MPT pneumatiky, radiální OTR pneu pro stavební stroje, vysokozdvihy a motocyklových pneumatik.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru