Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Zesílená

Arivo Winmaster ProX ARW 3

Rozměry
Šířka
165
Profil
60
Průměr
R15
81H

Optimalizovaná zimní směs pneumatiky Arivo Winmaster ProX ARW 3 zkracuje brzdnou dráhu, prodlužuje kilometrový výkon a snižuje valivý odpor, to zaručuje, že vozidlo i vaše náklady zůstanou vždy pod kontrolou....
Více informací

Zimní
Winmaster ProX ARW 3
Momentálně nedostupné

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Zimní

Optimalizovaná zimní směs pneumatiky Arivo Winmaster ProX ARW 3 zkracuje brzdnou dráhu, prodlužuje kilometrový výkon a snižuje valivý odpor, to zaručuje, že vozidlo i vaše náklady zůstanou vždy pod kontrolou. Profil pláště pneumatiky s plochým nárazníkem snižuje možnosti vzniku smyku. Přesazené bloky dezénu spolu s průběžným středovým žebrem redukuje hluk pneumatik Arivo Winmaster ProX ARW 3 i při jízdě na suché vozovce. Krátká brzdná dráha a optimální trakce na sněhem pokrytých vozovkách. Diagonální ramenní drážky odvádějí vodu a rozježděný sníh z místa kontaktu pneumatiky Arivo Winmaster ProX ARW 3 s vozovkou a zlepšují tak brzdné a záběrové vlastnosti. Moderní konstrukce dezénu, vynikající jízdní vlastnosti pneumatiky Arivo Winmaster ProX ARW 3 v zimních podmínkách a vysoký kilometrový výkon. Robustní ramenní bloky a kompaktní bloková struktura ve středové sekci pneumatiky Arivo Winmaster ProX ARW 3 dezénu zlepšují směrovou stabilitu i při zatáčení na mokré vozovce. Široké obvodové drážky pneumatik Arivo Winmaster ProX ARW 3 zaručují, vysokou přilnavost a stabilní jízdní vlastnosti na zimních vozovkách. Potenciál k úsporám paliva jako výsledek sníženého valivého odporu pneumatik Arivo Winmaster ProX ARW 3. Inovativní dezén udrží auto ve správné stopě i na kluzkém povrchu. Nejdůležitější vlastnosti a charakteristiky pneumatik Arivo Winmaster ProX ARW 3: Rychlý odvod vody a rozbředlého sněhu, dobrý záběr na sněhu, jízdní stabilita a vysoký kilometrový výkon, vysoká bezpečnost a nízké náklady. Vyšší bezpečnost v zatáčkách i na mokrém povrchu. Kompaktní ramenní bloky pneumatiky Arivo Winmaster ProX ARW 3 spolu s blokovým typem dezénu snižují nestejnoměrnost opotřebovávání a zvyšují kilometrový výkon. Optimalizovaný brzdný výkon pneumatik Arivo Winmaster ProX ARW 3 znamená kratší brzdnou dráhu na sněhu. Nově vyvinutá zimní směs pneumatiky Arivo Winmaster ProX ARW 3, kombinace dezénových bloků a bočních lamel zajišťuje optimální trakci a krátkou brzdnou dráhu na zasněžených silnicích.

Arivo je klasické slovo pro příjezd, což znamená „Kamkoli jdete, naše pneumatiky vás zavedou do cíle.“ Vzhled a originalita značky Arivo pochází z Velké Británie. ARIVO TIRE se vyrábí pro osobní automobily, SUV, lehká nákladní vozidla a užitková vozidla s vlastní jedinečnou řadou, která se díky moderní evropské konstrukci a výrobní technologii rychle rozšiřuje. Všechny pneumatiky mají přísnou kontrolu kvality a získaly certifikaci systému managementu kvality ISO9001 a ISO / 16949. Odpovědnost za výrobek zaručuje společnost Jordan & Jordan Insurance Group (USA). Společnost Arivo se zavázala poskytovat vysoce kvalitní pneumatiky a výjimečné služby našim zákazníkům po celém světě. Posláním společnosti Arivo je poskytovat efektivní jízdní zážitky a pneumatiky pro každodenní požadavky.
Nejlepší zážitek z jízdy je dostat se do cíle pomocí bezpečnosti, kvality a efektivity ARIVO.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru