Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Doporučujeme

Continental WinterContact TS 850 P CS+

Rozměry
Šířka
215
Profil
55
Průměr
R18
95T
FR

Model WinterContact TS 850 P CS+ je díky vyšší tuhosti vzorku a směrové stabilitě nového bočnicového konceptu ideálním obutím i na suchu. Výkonnost byla prokázána také objektivními testy, ve kterých...
Více informací

Zimní -38%
WinterContact TS 850 P CS+

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Zimní -38%

Model WinterContact TS 850 P CS+ je díky vyšší tuhosti vzorku a směrové stabilitě nového bočnicového konceptu ideálním obutím i na suchu. Výkonnost byla prokázána také objektivními testy, ve kterých splňují či dokonce překračují stanovené limity. Na jejím vývoji si společnost Continental dala opravdu záležet, o čemž svědčí i špičkové výsledky nezávislých testů. Také na mokru vám to bude brzdit lépe díky vysoké tuhosti dezénu a příčným hranám pneumatik, které fungují na principu „stěračového efektu“ a s lehkostí pronikají vodním filmem vozovky. Pneumatika WinterContact TS 850 P CS+ vás perfektně povede na zasněženém, mokrém i zledovatělém povrchu vozovky. Orientace i vysoký počet lamel a bloků dezénu výrazně zlepšují ovladatelnost a vedení vozidla ve sněhu.

Prémiová zimní pneumatika, která si poradí za každého počasí. Už nebude záležet na tom, jaké překvapení si pro vás počasí přichystá. O kratší brzdnou dráhu na suchém povrchu se postará tzv. Kromě vynikající trakce a zlepšeného handlingu v zatáčkách vás potěší i delší životností a podstatně zkrácenou brzdnou drahou. WinterContact TS 850 P CS+ jsou pneumatiky nové generace, které jsou označeny symboly M+S a „Alpským symbolem“ garantujícími vylepšené jízdní vlastnosti na sněhu. „zámečkový efekt“ v kontaktní ploše mezi bloky dezénu, jehož výsledkem je větší kontaktní plocha. Unikátní koncepce pneumatik si vás díky technologii PowerSipes získá také extrémní přesností a handlingem na suchém povrchu. Vy si vždy užijete perfektní vedení i krátkou brzdnou dráhu na zasněžených cestách.

ContiSeal™ pneumatika obsahuje lepivou, vizkózní, těsnící vrstvu, pokrývající vnitřní prostor běhounu. Ta okamžitě zacelí otvor kolem libovolného proniknuvšího objektu (až do velikosti 5 mm). Tím zamezí ztrátě tlaku v pneumatice a Vám umožní pokračovat v jízdě bez přerušení.

Certifikát

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru