Vážení zákazníci, Kvůli velkému sezónnímu vytížení našich dopravců může docházet ke zpoždění Vašich zásilek, za což se Vám omlouváme. Děkujeme za pochopení.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • SUV-zimní
    Zesílená

Fulda Kristall Control SUV

  • Přejít na testy pneumatiky
Rozměry
Šířka
235
Profil
65
Průměr
R17
108H

Vysoce výkonná SUV pneumatika Fulda Kristall Control SUV pro náročné zimní podmínky s dlouhou životností. Optimalizovaný tvar stopy s jednotným rozložením tlaku, který se projeví rovnoměrným opotřebením. Vyvýšená místa mezi...
Více informací

Zimní -39%
Kristall Control SUV

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Zimní -39%

Vysoce výkonná SUV pneumatika Fulda Kristall Control SUV pro náročné zimní podmínky s dlouhou životností. Optimalizovaný tvar stopy s jednotným rozložením tlaku, který se projeví rovnoměrným opotřebením. Vyvýšená místa mezi středovými bloky vedou ke zvýšené tuhosti běhounu, a tím ke zvýšené stabilitě vozů SUV na suchých silnicích. Středové drážky vytvářejí zámkovou síť, která za jízdy zachytává sníh a udržuje vůz v pohybu i v náročných sněhových podmínkách a zajišťuje vynikající ovládání na sněhu.

Rovné lamely na povrchu běhounu umožňují použití většího objemu pryže. Toto v kombinaci s 3D technologií Bubble Blade poskytuje silnější bloky pro lepší ovládání na suchých silnicích a zajišťuje vysoký výkon na suchých zimních silnicích. Ploché a široké (Schwartz, Breit, Stark) dutiny umožňují vysoký nájezd a nižší spotřebu paliva.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru