Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • SUV-zimní
    Zesílená
  • Prémiová kvalita

Hankook W330A Winter i*cept evo3 X

Rozměry
Šířka
265
Profil
50
Průměr
R20
111V
FR

Pneumatika Hankook W330A Winter i*cept evo3 X v segmentu pro vozy vyšší střední třídy a výkonné luxusní vozy je nástupcem modelu Hankook W320. Díky symetrickému šípovitému dezénu pneumatika nabízí vynikající...
Více informací

Zimní -43%
W330A Winter i*cept evo3 X

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Zimní -43%

Pneumatika Hankook W330A Winter i*cept evo3 X v segmentu pro vozy vyšší střední třídy a výkonné luxusní vozy je nástupcem modelu Hankook W320. Díky symetrickému šípovitému dezénu pneumatika nabízí vynikající záběr na sněhu i ledu, odvody vody a sněhové břečky z centrální části dezénu a tím vynikající záběrové a brzdné vlastnosti za všech podmínek, které mohou v zimě nastat. Zimní offroad pneumatika Hankook W330A Winter i*cept evo3 X je novinka korejského výrobce pro následující zimní sezonu. Pneu zajišťují vynikající výkon na sněhu a mokrém povrchu díky zvýšení tuhosti bloků. Okraj drážky zvyšuje průřez drážky a zajišťuje nekompromisní výkony na mokru. Díky 3D lamelám se zlepšují brzdné vlastnosti a zvyšuje se jízdní stabilita, přičemž dochází ke zlepšení brzdného účinku na sněhu o 7% oproti Winter i*cept evo2. Brzdný účinek pneumatiky Hankook W330A Winter i*cept evo3 X je vyšší oproti předchůdci.

Výkonná zimní pneumatika Hankook W330A Winter i*cept evo3 X pro vozy 4x4 a SUV. Vysoce přilnavá směs s příměsí siliky. Zvýšený počet řezných hran v bloku a samočistící záběrové drážky poskytují lepší záběr pneumatiky na sněhu. Díky použité směsi a nové konstrukci lamel pak pneumatika Hankook W330A Winter i*cept evo3 X nabízí vysoký kilometrový výkon a vyznačuje se nízkou hlučností po celou dobu životnosti pneumatiky. Rozdělení ramenního bloku mezi drážkami poskytuje větší flexibilitu a optimalizovanou styčnou plochu při zatáčení. Optimální tuhost běhounu zajišťuje požadovanou tuhost běhounu a zlepšuje tak ovládání vozidla. Použitím speciálních drážek tzv "PIPE KERF" se zvyšuje přilnavost a jízdní stabilita na mokrém povrchu a zlepšuje se záběr. Široké ramenní bloky a jejich optimalizovaná tuhost zvyšují stabilitu řízení.

Hankook nabízí kvalitní pneumatiky se silným brzdným výkonem, hladkou manipulací, vysokou bezpečností a dokonalým jízdním komfortem. Nyní má výzkumná a vývojová centra v Koreji, USA, Německu, Číně a Japonsku. Pneumatiky Hankook vynikají především vysokými a vyváženými užitnými parametry danými soustavnou aplikací nejmodernějších poznatků z vlastní výzkumné a vývojové základny. Korejský výrobce Hankook je nyní desátým největším světovým výrobcem pneumatik. Výrobky jsou ekologicky šetrné a zabezpečují maximální zážitek z jízdy. U nákladních pneumatik uživatelé oceňují zejména vysoké kilometrové výkony. Cílem Hankook je poskytnout bezpečný, příjemný a pohodlný jízdní zážitek. Hankook Tire je jeden z největších a nejrychleji rostoucích výrobců pneumatik pro osobní automobily, lehké nákladní vozy, 4x4 a SUV, nákladní automobily a autobusy. Hankook Tire vyvíjí špičkové technologie pro zvýšení zákaznické spokojenosti.

Nový EU štítek

EU
Hankook
265/50 R20 111V
B
C
73 dB

Nové nařízení EU zavádí požadavky na označování pneumatik týkající se zobrazení informací o spotřebě paliva (valivém odporu), přilnavosti za mokra a vnějším hluku z pneumatik. Cílem je zvýšit bezpečnost a účinnost silniční dopravy propagováním palivově úsporných a bezpečných pneumatik s nízkou hladinou hluku. Na štítku obecně platí, že třída A je nejlepší, třída E je nejhorší.

Spotřeba paliva spojená s valivým odporem pneumatiky

Valivý odpor je síla působící proti směru jízdy při točení pneumatiky. Vzhledem k tomu, že pneumatiky přispívají z 20% k celkové spotřebě paliva u osobních aut a až z 35% u nákladních, je důležité dosáhnout nízkých hodnot valivého odporu.

Bezpečnost související s přilnavostí za mokra

Přilnavost za mokra je jedna z nejdůležitějších bezpečnostních vlastností pneumatiky. Skvělá přilnavost za mokra znamená kratší brzdnou dráhu při jízdě v deštivém počasí.

Vnější hluk (v decibelech)

Hluk způsobený dopravou je důležitý v otázce ochrany životního prostředí a závisí na několika faktorech, jakými například jsou: intenzita dopravy, typ vozidla, styl jízdy a vzájemné působení pneumatiky a vozovky. Hodnota uvedená na etiketě není interní hodnota, kterou řidič bude vnímat při jízdě, ale externí hodnota, která přispívá k akustickému znečištění.

  • Sytě vysvícené písmeno A - nejnižší třída hlučnosti (nejtišší pneu).
  • Sytě vysvícené písmeno B - střední třída hlučnosti (hlučnější pneu).
  • Sytě vysvícené písmeno C - nejvyšší třída hlučnosti (velmi hlučná pneu).

Přilnavost na sněhu

Tento symbol je uváděn převážně na zimních či celoročních pneumatikách. Pneumatiky s tímto symbolem na štítku mají velmi dobrou přilnavost na sněhu. Uspějí i v náročných zimních podmínkách.

Přilnavost na ledu

Tento symbol je uváděn převážně na zimních či celoročních pneumatikách. Pneumatiky s tímto symbolem na štítku mají velmi dobrou přilnavost na zledovatělých plochách či vozovkách. Uspějí i v náročných zimních podmínkách.

Nahoru