Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • SUV-zimní
    Zesílená
  • Výprodej

Michelin Pilot Alpin 5 SUV

Rozměry
Šířka
275
Profil
50
Průměr
R19
112V
N0,FR

Inovativní směs pryže Michelin Pilot Alpin 5 SUV s novými funkčními polymery zvyšuje přilnavost na mokré, suché a zasněžené silnici. Sametový efekt na vnější bočnici působivě zvýrazní váš vůz. Větší...
Více informací

Zimní
Pilot Alpin 5 SUV

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Zimní

Inovativní směs pryže Michelin Pilot Alpin 5 SUV s novými funkčními polymery zvyšuje přilnavost na mokré, suché a zasněžené silnici. Sametový efekt na vnější bočnici působivě zvýrazní váš vůz. Větší mobilita: Efektivnější záběr na sněhu a ledu. Vhodné pro osobní vozidla a SUV. Excelentní komfort a výborný brzdný výkon na mokrých vozovkách. Větší bezpečnost: Zkracuje brzdnou dráhu na a mokré vozovce i na zasněžené vozovce o několik metrů. Nadstandardně dlouhá životnost a palivová úspornost typická pro všechny pneumatiky MICHELIN.

Symetrický dezén se středovou drážkou pro větší odolnost vůči aquaplaningu zajišťuje optimální výkony na suché, mokré a zasněžené silnici. Větší odolnost bočnic. Speciální konstrukce kostry poskytují vynikající jízdní vlastnosti jak na suché vozovce tak na mokru s vysokou mírou bezpečnosti. Výkonnost s maximální bezpečností. Směs pryže nové generace zvyšuje přilnavost na mokrém, suchém a zasněženém povrchu. Nový směrový dezén zajišťuje vynikající výkony na suchém, mokrém a zasněženém povrchu.

Zesílená kostra pro vysoké nároky SUV vozů. Pneumatika vyniká skvělou přilnavostí za mokra, čímž pomáhá předcházet aquaplanningu. Skvěle přilne k suché i mokré vozovce a zajistí vám kratší brzdnou dráhu. Větší kontrola nad řízením: Lepší jízdní stabilita ve všech zimních podmínkách. Navíc díky nízkému valivému odporu dochází k výrazné úspoře paliva a nízkému opotřebení samotné pneumatiky.

Nahoru