Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • SUV-zimní
  • Super kvalita/výkon

Sailun Ice Blazer WST2 LT

Rozměry
Šířka
275
Profil
65
Průměr
R18
116S

Speciální složené LT směsi a směsi polymerů pneumatiky Sailun Ice Blazer WST2 LT udrží gumu flexibilní pro maximální výkon při extrémních teplotách, čímž se zvyšují bezpečnost a manipulace v severních...
Více informací

Zimní -6%
Ice Blazer WST2 LT

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Zimní -6%

Speciální složené LT směsi a směsi polymerů pneumatiky Sailun Ice Blazer WST2 LT udrží gumu flexibilní pro maximální výkon při extrémních teplotách, čímž se zvyšují bezpečnost a manipulace v severních zimních podmínkách (označených symbolem Severe Service). Hustá zimní pneumatika určená pro lehká nákladní vozidla a silné vozy. Účinně pomáhá při odstraňování vodního kamene a vody s cílem maximalizovat přilnavost a kontrolu.

Optimalizované pro zajištění klidné a hladké jízdy. Zelená technologie: rozsáhlé používání materiálů šetrných k životnímu prostředí, které splňují evropské požadavky REACH. Pneumatika WST2 LT Vám umožní vyřešit nejtěžší podmínky na silnici a terénní jízdy se sněhem, ledem nebo bahnem a zachovat maximální trakci. Agresivní cikcak drážky navrženy pro vynikající směrové zachycení sněhu a ledu. Speciálně smíchaná silikátová směs s vynikající přilnavostí při nízkých teplotách.

Sailun je 1. výrobce pneumatik začleňující výzkum, výrobu a převádění techniky pneu. Doposud, přišlo mnoho odborníků na pneumatiky k firmě Sailun zlepšit konstrukci pláště pneumatiky, techniku a zkušební metody. Ve skutečnosti, společnost vyrábí vysoce kvalitní radiály, mající autonomní práva k jejich vlastnictví. Přispívají hodně na technologickou inovaci a rozvoj, s použitím moderních počítačových systémů pro výrobu pneumatik, kontrola kvality, logistiky, skladování a uvádění na trh. Jedním slovem, pneumatiky Sailun usilují o dokonalou kvalitu! Jejich výrobky jsou exportovány do mnoha oblastí v Evropě, Americe, Asii a v Africe.

EU štítek

EU
E
C
73 dB

Dle nového nařízení EU je nyní nutno označovat pneumatiky podle jejich vlivu na spotřebu paliva, stupně přilnavosti za mokra a úrovně hluku, který generují. Účelem tohoto značení je zvýšení bezpečnosti a efektivity silniční dopravy prostřednictvím propagace palivově úsporných a bezpečných pneumatik s nízkou hlukovou hladinou. Podle základního rozlišení je třída A ta nejlepší a třída G nejhorší.

Na spotřebu paliva má vliv valivý odpor pneumatiky

Síla, která při točení pneumatiky působí proti směru jízdy, se nazývá valivý odpor. Díky tomu, že typ pneumatik ovlivňuje spotřebu paliva u osobních aut z 20 % a u nákladních z 35 %, je potřeba usilovat o nízké hodnoty valivého odporu.

Přechod mezi pneumatikami třídy C a B má na spotřebu osobního vozidla vliv v rozpětí 2,5 % – 4,5 %.

Bezpečnost ovlivňuje přilnavost pneumatiky za mokra

Přilnavost za mokra představuje z hlediska bezpečnosti naprosto zásadní vlastnost pneumatiky. Vysoká přilnavost znamená krátkou brzdnou dráhu při jízdě v dešti.

Rozdíl mezi jednotlivými třídami znamená prodloužení či zkrácení brzdné dráhy o 2,6 m (při brždění na mokré vozovce v rychlosti 80 km/h).

Způsobený hluk (v decibelech)

Úroveň hluku generovaného dopravou má významný vliv na životní prostředí. Je ovlivňován několika faktory, mezi které patří intenzita dopravy, typ vozidla, styl jízdy a vzájemný vliv vozovky a pneumatiky.

Hodnota, která je na etiketě uvedena, neoznačuje úroveň hluku, kterou při jízdě vnímá řidič. Jde o vnější úroveň hluku, která přispívá k akustickému znečištění.

  • 1 černá zvuková vlna – 3 dB (A) méně než limit EC Reg 661/2009.
  • 2 černé zvukové vlny – splňuje EC Reg 661/2009 limity.
  • 3 černé zvukové vlny – splňuje EC Dir. 2001/43 limity. (Nejhorší výkon.)

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru