Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • SUV-zimní
  • Super kvalita/výkon

Sailun Ice Blazer WST3

Rozměry
Šířka
275
Profil
65
Průměr
R18
116T

Směrový dezén a design drážky pneumatiky Ice Blazer WST3 výrazně zlepšují odvod sněhu a vody. Nový vzor a okraje bloků pilových zubů poskytují lepší manipulaci a stabilitu na sněhu a...
Více informací

Zimní -49%
Ice Blazer WST3
7 127 Kč 3 622 Kč Cena s DPH Momentálně nedostupné

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Zimní -49%

Směrový dezén a design drážky pneumatiky Ice Blazer WST3 výrazně zlepšují odvod sněhu a vody. Nový vzor a okraje bloků pilových zubů poskytují lepší manipulaci a stabilitu na sněhu a ledu. Zimní dezén pneumatiky umožňuje pneumatice zachovat pružnost, aby se zlepšila přilnavost v extrémních podmínkách v chladném počasí.

Ice Blazer WST3 je zimní pneumatika speciálně navržena pro horské oblasti a určena řidičům, kteří vyžadují maximální záběr i v nejnáročnějších podmínkách. Vícesměrové lamely spolu s agresivně směrovým dezénem poskytují maximální záběr na sněhu a ledu. Směrový dezén s dlouhými obvodovými drážkami precizně odvádí vodu i rozbředlý sníh čímž zvyšuje ochranu proti aquaplaningu. Pevné bloky dezénu zlepšují směrovou stabilitu. Speciální dezénová směs, která je navržena pro velmi drsné zimní podmínky udržuje vynikající přilnavost i v nejnižších teplotách.

Zimní pneu s novou generací křemičité směsi pro snížení valivého odporu a hlučnosti. Pneu dobře odvádí vodu zpod stopy pneu při jízdě na mokré vozovce a účinně tak předchází riziku vzniku aquaplaningu. Pneumatika je koncipována především pro náročnější zimní podmínky i z toho důvodu je připravena pro snadné ohrotování. Pneu je oblíbena mezi českými motoristy především pro svou nízkou cenu a nehlučnost. Odlišují se v rychlosti a přesnosti reakcí na řízení a účinnosti brzdění. Bezpečnost jízdy na ledě poskytuje tato pneumatika díky jedinečnému provedení běhounu.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru