Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • SUV-zimní
    Zesílená

Sava Eskimo SUV 2

Rozměry
Šířka
235
Profil
65
Průměr
R17
108H

Speciální zimní běhounová směs pneumatik Sava Eskimo SUV 2 poskytuje lepší záběr při nižších teplotách, zatímco zimní dezén s mnoha záběrovými hranami dává pneumatice lepší ovladatelnost. Vytváří dlouhou a širokou...
Více informací

Zimní -35%
Eskimo SUV 2

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Zimní -35%

Speciální zimní běhounová směs pneumatik Sava Eskimo SUV 2 poskytuje lepší záběr při nižších teplotách, zatímco zimní dezén s mnoha záběrovými hranami dává pneumatice lepší ovladatelnost. Vytváří dlouhou a širokou stopu s rovnoměrným rozložením tlaku mezi pneumatikou a silnicí, díky čemuž zajišťuje výjimečnou kontaktní plochu na ledových silnicích pro lepší ovládání.

Směs s obsahem siliky zajišťuje dobrý záběr a kratší brzdnou dráhu za mokra. Dobrý kilometrový proběh. Vylepšené zatáčení a vynikající kontakt na mokrých vozovkách. Obvod pneumatiky o více poloměrech. Rychle absorbuje a odvádí vodu a břečku z běhounu a umožňuje tak skvělý kontakt na mokrých silnicích. Spolehlivě se vypořádá se sněhem i ledem. Silné bloky optimalizované pro vozy SUV. Obvodové drážky na optimální pozici. Offroad zimní dezén ESKIMO SUV je optimalizovaný pro zajištění rovnoměrného opotřebení.

Vysoce výkonná SUV zimní pneumatika pro jízdu na sněhu a ledu. Pneumatika s vysokou životností, šetřící vaše peníze. Vylepšený návrh středového žebra zlepšuje zatáčení vozů SUV a snižuje hladinu hluku, díky čemuž dodává lepší zatáčení a sníženou hladinu hluku na suchých silnicích. Výjimečné ovládání a brzdění na sněhu. Pevné bloky umožňují pevnější hrany, což zvyšuje přenos síly na sněhem pokrytých silnicích a zaručuje výjimečné ovládání a brzdění na sněhu.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru