Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Doporučujeme

Barum Snovanis 3

Rozměry
Šířka
235
Profil
65
Průměr
R16
115/113R
C

Nově vyvinutá zimní směs pneumatiky Barum Snovanis 3, kombinace dezénových bloků a bočních lamel zajišťuje optimální trakci a krátkou brzdnou dráhu na zasněžených silnicích. Široké obvodové drážky pneumatik Barum Snovanis...
Více informací

Zimní -23%
Snovanis 3

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Zimní -23%

Nově vyvinutá zimní směs pneumatiky Barum Snovanis 3, kombinace dezénových bloků a bočních lamel zajišťuje optimální trakci a krátkou brzdnou dráhu na zasněžených silnicích. Široké obvodové drážky pneumatik Barum Snovanis 3 zaručují, vysokou přilnavost a stabilní jízdní vlastnosti na zimních vozovkách. Optimalizovaný brzdný výkon pneumatik Barum Snovanis 3 znamená kratší brzdnou dráhu na sněhu. Optimalizovaná zimní směs pneumatiky Barum Snovanis 3 zkracuje brzdnou dráhu, prodlužuje kilometrový výkon a snižuje valivý odpor, to zaručuje, že vozidlo i vaše náklady zůstanou vždy pod kontrolou. Nejdůležitější vlastnosti a charakteristiky pneumatik Barum Snovanis 3: Rychlý odvod vody a rozbředlého sněhu, dobrý záběr na sněhu, jízdní stabilita a vysoký kilometrový výkon, vysoká bezpečnost a nízké náklady. Krátká brzdná dráha a optimální trakce na sněhem pokrytých vozovkách. Profil pláště pneumatiky s plochým nárazníkem snižuje možnosti vzniku smyku. Výkon pneumatik, který se vyplatí. Robustní ramenní bloky a kompaktní bloková struktura ve středové sekci pneumatiky Barum Snovanis 3 dezénu zlepšují směrovou stabilitu i při zatáčení na mokré vozovce. Excelentní trakce na sněhu. Pneumatika Barum Snovanis 3 nezná kompromisy, když přijde na bezpečnost a jízdu v zimě! Inovativní dezén udrží auto ve správné stopě i na kluzkém povrchu. Přesazené bloky dezénu spolu s průběžným středovým žebrem redukuje hluk pneumatik Barum Snovanis 3 i při jízdě na suché vozovce. Moderní konstrukce dezénu, vynikající jízdní vlastnosti pneumatiky Barum Snovanis 3 v zimních podmínkách a vysoký kilometrový výkon. Kompaktní ramenní bloky pneumatiky Barum Snovanis 3 spolu s blokovým typem dezénu snižují nestejnoměrnost opotřebovávání a zvyšují kilometrový výkon. Potenciál k úsporám paliva jako výsledek sníženého valivého odporu pneumatik Barum Snovanis 3. Krátká brzdná dráha a optimální trakce na sněhem pokrytých vozovkách. Diagonální ramenní drážky odvádějí vodu a rozježděný sníh z místa kontaktu pneumatiky Barum Snovanis 3 s vozovkou a zlepšují tak brzdné a záběrové vlastnosti. Velký objem drážek a sněhové kapsy na vnější straně obvodových drážek mají vliv na to, že pneumatika Barum Snovanis 3 dosahuje vynikající trakce na sněhu. Vyšší bezpečnost v zatáčkách i na mokrém povrchu.

Barum je značka, která působí na trhu pneumatik již více než 70 let. Za tuto dobu získaly pneumatiky Barum prestiž na celém světě díky bohatým zkušenostem, výrobním know-how a spolehlivosti. Výrobní závod v Otrokovicích je v současnosti největší výrobní jednotkou v Evropě. Splnili jsme ty nejnáročnější mezinárodní audity kvality výroby a obstáli jsme na výbornou i při interních auditech nejprestižnějších výrobců automobilů jako je Volvo, BMW, VW, Škoda, Renault, Ford či Peugeot. Naše znalosti a výrobní dovednosti se odráží i ve filozofii naší značky. Výrobky Barum se snaží poskytnout svým zákazníkům ten nejlepší poměr mezi cenou a výkonem. Kromě ostatních špičkových vlastností, prokázaných v testech nezávislých časopisů a autoklubů, poskytují naše pneu vysoký kilometrový výkon. Barum vyrábí pneumatiky v nejmodernějších závodech v Evropě pod záštitou silné skupiny Continental AG. Barum patří k nejúspěšnějším výrobcům pneumatik ve střední Evropě a jeho slogan hovoří jasně: Chytrá volba.

Certifikát

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru