Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Fortune FSR 902

Rozměry
Šířka
215
Profil
65
Průměr
R15
104/102T
C

Fortune FSR-902 je pneumatika pro užitkové vozy, SUV a crossovery v zimě. Různé indikátory stabilitu sněhové pokrývky, krátká brzdná dráha a lepší přilnavost při námraze. Nová technologie výroby s vyztuženými...
Více informací

Zimní
FSR 902

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Zimní

Fortune FSR-902 je pneumatika pro užitkové vozy, SUV a crossovery v zimě. Různé indikátory stabilitu sněhové pokrývky, krátká brzdná dráha a lepší přilnavost při námraze. Nová technologie výroby s vyztuženými bočnicemi efektivně nese zatížení, a také odolává mechanickému namáhání, to má za následek zvýšenou životnost o 15%.

Počítačové modelování bylo použito k vytvoření běhounu, čímž je dovoleno vytvářet bloky pro zajištění stability přímočarého pohybu, manévrování, spolehlivost a vynikající ovladatelnost na zasněženém povrchu. Rozvinutá síť kanálů v kombinaci s četnými lamelami zvyšuje trakční vlastnosti, což je důležité zejména při zasněžené silnici. Zvýšení stability a zlepšení výkonu samočištění pomoci ramenních bloků, které se vyznačují velkou délkou, což má za následek stabilizaci vozidla při průjezdu zatáčkou. Vysoká úroveň ovladatelnosti na zimních silnicích.

FSR 902 a jeho speciální složení silicy a "měkkého" běhounu zajišťuje vynikající trakci a brždění. Uspořádání bloků dezénu poskytuje skvělé ovládání, optimalizované příčné drážky snižují hluk a zajišťují pohodlné řízení. Asymetrický dezén pneumatik Fortune FSR902 poskytuje dobrou ovladatelnost i na zimní vozovce a tím i bezpečnost v provozu. Velké množství lamel nabízí vysokou trakci na sněhu a ledu. Přináší spolehlivé brzdné vlastnosti. Specifická směs s obsahem siliky dodává skvělý výkon na mokré vozovce a je velmi odolná. Skvělý záběr, bezpečná jízda, výborná manipulace, spolehlivý brzdný výkon. Zajišťuje optimální vyváženost mezi přilnavostí za mokra a spotřebou paliva.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru