Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Fulda Conveo Trac 3

Rozměry
Šířka
195
Profil
-
Průměr
R14
106R
C

Výhody zimních pneumatik Fulda Conveo Trac 2: Nižší hlučnost, Dobrá přilnavost na mokru, Poměr cena a kvalita. Zimní pneumatiky Fulda Conveo Trac 2 jsou výbornou volbou pro všechny řidiče dodávkových...
Více informací

Zimní -36%
Conveo Trac 3

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Zimní -36%

Výhody zimních pneumatik Fulda Conveo Trac 2: Nižší hlučnost, Dobrá přilnavost na mokru, Poměr cena a kvalita. Zimní pneumatiky Fulda Conveo Trac 2 jsou výbornou volbou pro všechny řidiče dodávkových vozů, kteří v zimě ocení zejména výbornou přilnavost a nižší hlučnost, jízda tak bude nejen bezpečná, ale i pohodlná. Dvouúrovňové obvodové hrbolky mezi bloky zajistí zvýšenou tuhost běhounu a tudíž méně oděru.. Vzájemné blokování lamel ke stabilnímu zatáčení. Jízda na sněhu nebo břečce je bezpečná a nehrozí vám podklouznutí. Vysoká odolnost proti aquaplaningu. Pneumatika Fulda Conveo Trac 3 je hodnotná zimní pneumatika pro nejnovější generaci malých nákladních vozů a středních až velkých dodávek. Odolná pneumatika pro lehké nákladní automobily s dlouhou kilometrovou životností, která zajistí výjimečný výkon v zimním období Zvýšená stabilita těžce naložených vozů na suché vozovce 3D propojovací vedení. Hluboké obvodové drážky pneumatiky Conveo Trac rychle odvádějí vodu z povrchu pneumatiky a napomáhají tak kontaktu gumy s vozovkou. Záběr na mokrých a zimních silnicích. Spolehlivá ovladatelnost: Záběr na mokrých a zimních silnicích, vysoká odolnost proti aquaplaningu. Pro dodávky je taká vítanou vlastností vyšší odolnost, kdy pneumatika Fulda Conveo Trac 3 nejen že uveze vyšší náklad ale zároveň je odolnější oproti proražení. Spolehlivá ovladatelnost: Užijte si bezpečnou ovladatelnost díky velkým ramenním blokům, které zvyšují kontakt pneumatiky Fulda Conveo Trac 3 s vozovkou při manévrování a zatáčení. Středové drážky pneumatiky společně tvoří systém vzájemného blokování lamel, který při řízení zachytává sníh. Pneumatika pod kontrolou i při přepravě nákladů za deště. Běhoun pneumatiky Conveo Trac má vysokou hustotu lamel. Vynikající ovladatelnost pneumatiky Fulda Conveo Trac 3 na sněhu Technologie Snow Catcher. Přidané lamely pomáhají pneumatice Fulda Conveo Trac 3 zakousnout se do zledovatělé či zasněžené vozovky a zvyšují tak záběr. Zimní pneumatiky Fulda Conveo Trac 2 na první pohled zaujmou dvěma podlouhlými drážkami, které napomáhají stabilitě a trakci na mokré vozovce. Optimální ovladatelnost pneumatiky Fulda Conveo Trac 3 na mokrém povrchu a při aquaplaningu Design drážek ve tvaru V Vylepšený odvod vody díky příčně zarovnaným drážkám Delší kilometrová životnost Block Reinforcer. Cenově dostupná pneumatika pro lehké nákladní vozy, která vás udrží v pohybu po celou zimu Jistota při řízení a záběr na nepředvídatelných zimních silnicích.

Výroba pneumatik Fulda byla založena roku 1900 ve stejnojmenném německém městě. Již v roce 1938 společnost testovala vysokorychlostníc pneumatiky a nákladních pneumatiky zvané Fulda Blitz. Fulda byla oficiálním a jedniným dodavetelem obutí pro společnost Mercedes-Benz. Dobrá pověst společnosti Fulda, jedné z nepopulárnějších značek německých pneumatik, v oblasti kvality, se nyní šíří napříč Evropou a společnost Fulda nabízí zákazníkům kompletní sortiment vysoce kvalitních a dostupných pneumatik. Společnost Fulda, která byla pojmenována po německém městě, ve kterém byla naše společnost založena, vyrábí kvalitní pneumatiky od roku 1906 a od roku 1966 je členem skupiny Goodyear. Kvalita našich pneumatik je výsledkem pochopení vysoké úrovně jakosti výrobků, jakou náš domácí trh očekává – Německo s jízdními podmínkami zahrnujícími všechny extrémy počasí a zákazníky, kteří se spokojí jen s tím nejlepším, je jedním z nejnáročnějších trhů s pneumatikami na světě. V současné době řidiči po celé Evropě zjišťují, proč je Fulda chytrou volbou.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru