Vážení zákazníci, Kvůli velkému sezónnímu vytížení našich dopravců může docházet ke zpoždění Vašich zásilek, za což se Vám omlouváme. Děkujeme za pochopení.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Sava Eskimo LT

Rozměry
Šířka
215
Profil
65
Průměr
R16
109T
C

Zvýšená tuhost běhounu, která je zajištěna dvouúrovňovými obvodovými hrbolky mezi bloky pneumatiky Sava Eskimo LT, což vede k méně oděru. Působivá vysoká přilnavost pneumatiky Sava Eskimo LT ve sněhu. Spolehlivá...
Více informací

Zimní -32%
Eskimo LT

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Zimní -32%

Zvýšená tuhost běhounu, která je zajištěna dvouúrovňovými obvodovými hrbolky mezi bloky pneumatiky Sava Eskimo LT, což vede k méně oděru. Působivá vysoká přilnavost pneumatiky Sava Eskimo LT ve sněhu. Spolehlivá výkonnost pneumatiky Sava Eskimo LT na mokrých vozovkách. Optimální AquaGroove pozice. Maximální množství ostrých hran zajistí větší záběr na sněhu. Pneumatika Sava Eskimo LT šetří náklady: dobrá kilometrová životnost těžce naložených vozů Block Reinforcer. Zvýšená styčná plocha s ledem, aby se dosáhlo vyšší síly převodu. Maximální hrany pneumatik. Optimálně umístěné drážky absorbují a rychle rozprašují vodu a rozbředlý sníh mimo běhoun pneumatik Sava Eskimo LT. Zlepšený záběr na ledu, XL stopa.

Pneumatika má symbol 3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake – Trojvrcholová hora se sněhovou vločkou), znamená to, že pneumatiky splňují požadavky Evropské Unie tykající se zimních pneumatik, symbol je poskytnutý konkrétnímu modelu pneumatik po přesných testech kontrolujících přilnavost na sněhu.

Pneumatiky Sava patří do koncernu Goodyear (Goodyear, Dunlop, Sava, Fulda, Debica) a jsou vyráběny dle nejvyšších kvalitativních standartů. Pneu Sava garantují výborné jízdní vlastnosti a hospodárný provoz vašeho automobilu. Aktuální dezény: Letní pneumatiky: Sava Intensa, Sava Perfekta a Sava Effecta Zimní pneumatiky: Sava Eskimo S3 a Sava Trenta. Eskimo LT Pneumatiky pro nákladní vozy v nečekaných zimních podmínkách a řidiči, kteří si uvědomují jejich hodnotu.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru