Vážení zákazníci, Kvůli velkému sezónnímu vytížení našich dopravců může docházet ke zpoždění Vašich zásilek, za což se Vám omlouváme. Děkujeme za pochopení.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

sněhové řetězy Pewag RSM 73 Servomatik

Rozměry: 185/80/15, 195/65/16, 195/70/15, 205/50/17, 205/55/16, 205/65/15, 215/40/18, 215/50/16, 215/60/15, 225/55/15

Ukazatel správné montáže zajišťuje bezpečné upnutí řetězu. Rychlou a bezpečnou montáž zajišťuje utahovací systém s okénkem, které ukazuje správné dopnutí řetězu. Rychlá a bezpečná montáž: utahovací systém s okénkem, které...
Více informací

-23%
RSM 73 Servomatik
-23%

Ukazatel správné montáže zajišťuje bezpečné upnutí řetězu. Rychlou a bezpečnou montáž zajišťuje utahovací systém s okénkem, které ukazuje správné dopnutí řetězu. Rychlá a bezpečná montáž: utahovací systém s okénkem, které ukazuje správné dopnutí řetězu. Ideální jsou pro použití k jízdě ve městě. Obzvláště doporučený pro auta s náhonem zadních kol s minimem místa v podběhu. Kompatibilní se systémy ABS/ESP. Ochrana proti poškrábání Al disků. Pewag RSM 73 Servomatik je inovativní sněhový řetěz s pevným kruhem, obzvláště doporučený pro automobily s náhonem zadních kol s minimálním místem v podběhu.

Pewag RSM 73 Servomatik jsou inovativní sněhové řetězy s pevným kruhem pro automobily s náhonem zadních kol s minimálním místem v podběhu. Žádné upínací součásti, žádné jistící háky. Inovativní starwave® profil pro lepší záběr. Vhodné pro vozidla s předním pohonem. Obzvláště doporučený pro auta s náhonem zadních kol s minimem místa v podběhu. Patentovaný samodotahovací systém s pewag servo ráčnou. Průměr článku 9 mm. Sněhové řetězy Pewag RSM 73 Servomatik jsou rovněž vhodné pro automobily s předním náhonem. Sněhové řetezy Pewag RSM 73 Servomatik se vyznačují bezpečnou montáží bez jistících háčků s automatickým dotahováním. Sněhové řetezy Pewag RSM 73 Servomatik jsou optimální pro jízdu ve městě.

Řetězy Pewag zaručují maximální bezpečí a komfort za každého počasí, a tím vám zajistí bezpečnou cestu. Lepší záběr na sněhu a ledu zvyšuje trakci a zkracuje brzdnou dráhu. Řetězy pewag mohou být použity nejenom v zimních podmínkách. Záběrové řetězy mohou být použity také v blátě, suti a písku: dokonce i v drsném terénu se mohou vojenské a záchranné týmy spolehnout na prověřenou kvalitu pewag sněhových řetězů.

Dostatek příslušenství pro váš automobil vám jistě zpříjemní cestu. Abyste vždy bez potíží dorazili do cíle, mějte vždy po ruce sadu na opravdu defektů. Moto-tip: je také potřeba pravidelná kontrola hloubky dezénu a samozřejmě tlaku v pneumatikách.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru