Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Upřesnit parametry

S moto pneu Continental jezdí už několikátá generace motorkářů – Continental totiž vyrábí svoje produkty už od roku 1871. Spolehněte se na desítky let zkušeností a obujte svoji mašinu do gum této německé značky.

Moto pneu Continental

Motto značky Continental „Budoucnost v pohybu” odkazuje k odhodlání tohoto výrobce inovovat a neustále posouvat kvalitu svých výrobků vpřed – to se týká směsí, konstrukcí i dezénů pneumatik.

Silniční moto pneu Continental vám poskytnou pohodlnou jízdu na mopedu i silnější motorce. Nejoblíbenějším modelem mopedových pneumatik Continental jsou pneu KKS 10, které vám poskytnou pohodlnou jízdu i při horším počasí. Pro pohyb ve městě pak většina motorkářů volí moto pneu Continental ContiGo! Tento model je oblíbený pro velmi dobrou přilnavost a dlouhou výdrž.

Pokud často vyrážíte na projížďky po náročnějším terénu, pak vám přijdou vhod enduro moto pneu Continental, se kterými se budete moct prohánět po silnici i terénu. Nejoblíbenější enduro moto pneu Continental TKC 80 Twinduro obujete na motorky všech kubatur.

Brázdíte rušné městské ulice na svém skútru? Obujte jej do skútrových pneumatik Continental. Inovativní složení směsi pneumatik Continental vám zajistí výborné držení na mokré i suché vozovce.

V neposlední řadě pak Continental vyrábí také celou řadu prvotřídních závodních pneumatik. Pneumatiky Continental jsou prostě vždy zárukou prémiové kvality. A to ať už řídíte skútr, nebo závodní motorku.

Nahoru