Vážení zákazníci, v pátek 2.6.2023 bude z technických důvodů naše prodejna v Opavě uzavřena. Internetový prodej zůstává nepřerušen. Vaše objednávky budou vyřizovány v pondělí 5.6.2023. Děkujeme za pochopení.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Více informací se o plašičce zvěře Siren7 dozvíte v našem článku zde

Plašič zvěře Siren7 funguje jako pasivní prvek, pracuje zcela samostatně bez jakéhokoliv elektrického napájení. Vydává extrémně silný zvuk až 120 decibelů a upozorňuje zvěž na blížící se automobil či motocykl. Funguje na bázi proudění vzduchu neboť uvnitř zařízení se nachází důmyslná a do deatailu propracovaná síť membrán. Právě díky nim je systém Siren7 mimořádně hlučný. Tyto zvuky se silou 120 decibelů jsou ovšem určeny pouze těm, komu patří a tím je právě ohrožená zvěř, která částo migruje přes cesty.

Více informací se o plašičce zvěře Siren7 dozvíte v našem článku zdeSiren7 - systém plašení zvěře

Z čeho je Siren7 vyroben?

Systém Siren7 je vyroben z karbonu a zasazen do precizního designu, díky čemuž je lehký a pevný. Také proto pro jeho instalaci postačí kvalitní oboustraná lepící páska a není potřeba žádného vrtání či zasahování do vašeho automobilu či motocyklu.Siren7 - systém plašení zvěře

Dosah zařízení až 300 metrů

Důmyslně propracovaná píšťalka varuje zvěř až v okruhu 300 metrů od vozidla, což je jednoznačně více než dostačující vzdálenost k tomu, aby na 100% zabránila srážce. Výrobce myslel také na to, aby plašička zvěře Siren7 nebyla zdraví škodlivá. Zařízení prošlo důkladnou zkouškou a splňuje všechny potřebné normy. Nevydává zvuk permanentně, jako některé elektricky napájené plašiče, i proto nezpůsobuje nepříjemný pocit zvířeti. Zvuk, který plašička zvěře vydává nemá žádný dopad na pasažéry vozidla, a to včetně domácích zvířat. Izolace vozu samotná zabezpečí, aby si vaši mazlíčci mohli jízdu užít s vámi.Více informací se o plašičce zvěře Siren7 dozvíte v našem článku zdeRozměry, hmotnost a materiál
Siren7 - systém plašení zvěře

Siren7 - systém plašení zvěře

Dostatek příslušenství pro váš automobil vám jistě zpříjemní cestu. Abyste vždy bez potíží dorazili do cíle, mějte vždy po ruce sadu na opravdu defektů. Moto-tip: je také potřeba pravidelná kontrola hloubky dezénu a samozřejmě tlaku v pneumatikách.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru