Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Více informací se o plašičce zvěře Siren7 dozvíte v našem článku zde

Plašič zvěře Siren7 funguje jako pasivní prvek, pracuje zcela samostatně bez jakéhokoliv elektrického napájení. Vydává extrémně silný zvuk až 120 decibelů a upozorňuje zvěž na blížící se automobil či motocykl. Funguje na bázi proudění vzduchu neboť uvnitř zařízení se nachází důmyslná a do deatailu propracovaná síť membrán. Právě díky nim je systém Siren7 mimořádně hlučný. Tyto zvuky se silou 120 decibelů jsou ovšem určeny pouze těm, komu patří a tím je právě ohrožená zvěř, která částo migruje přes cesty.

Více informací se o plašičce zvěře Siren7 dozvíte v našem článku zdeSiren7 - systém plašení zvěře

Z čeho je Siren7 vyroben?

Systém Siren7 je vyroben z karbonu a zasazen do precizního designu, díky čemuž je lehký a pevný. Také proto pro jeho instalaci postačí kvalitní oboustraná lepící páska a není potřeba žádného vrtání či zasahování do vašeho automobilu či motocyklu.Siren7 - systém plašení zvěře

Dosah zařízení až 300 metrů

Důmyslně propracovaná píšťalka upozorňuje na zvěř až v okruhu 300 metrů od vozidla, což je bezkonkurenčně obrovská vzdálenost postačující k tomu, aby na 100% zabránila srážce. Výrobce myslel také na to, aby plašička zvěře Siren7 nebyla zdraví škodlivá. Zařízení prošlo důkladnou zkouškou a splňuje všechny potřebné normy. Nevydává zvuk permanentně, jako některé elektricky napájené plašiče, i proto nezpůsobuje nepříjemný pocit zvířeti nebo člověku. Siren7 je vhodný pro jakýkoli typ vozidla, od motocyklu přes osobní až po nákladní auto. Pro všechny, kteří jezdí po cestách. Uvědomujeme si, že srážka se zvěří je zejména pro jednostopá mimořádně nebezpečná. Řidiče nechrání kapota jako v autě a při vyhýbání nebo prudkém brzdění či změně směru hrozí obrovské riziko havárie.Více informací se o plašičce zvěře Siren7 dozvíte v našem článku zdeRozměry, hmotnost a materiál
Siren7 - systém plašení zvěře

Siren7 - systém plašení zvěře

Kvalitní příslušenství se vždycky hodí! Aby vás ani slunce na cestách nepřekvapilo, vyberte si z naší nabídky kvalitních slunečních brýlí pro řidiče.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru