Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Upřesnit parametry

Nezáleží, kam jedete, moto pneu Dunlop vás tam dovezou. Pneumatiky Dunlop jsou navrženy tak, aby vám za všech okolností zajistily vysokou stabilitu, výkon a životnost.

Moto pneu Dunlop

Dunlop je výhradním dodavatelem pneumatik pro závody tříd Moto2 a Moto3 Mistrovství světa silničních motocyklů. Závodní moto pneu Dunlop GP Racer D212 proto také patří mezi to nejlepší, co na trhu můžete dostat. Jedinou starostí, která vám zůstane, pak bude cílová rovinka.

Pro dobrodružné povahy nabízí Dunlop celou řadu terénních, offroadových a motocrossových pneu. Ať už se chystáte brázdit písečné duny nebo vyrážíte do tvrdého kamenitého terénu, z nabídky Dunlop si vyberete ty pravé pneu.

Mezi nejoblíbenější modely moto pneu Dunlop, které jsou určeny pro běžný silniční provoz, patří SportMax Qualifier 2 nebo SportMax GPR300. Tyto modely jsou ideální pro sportovní jízdu v městském a příměstském provozu.

S moto pneu Dunlop ovšem nesáhnete vedle ani v případě, že potřebujete skútrové, enduro nebo custom moto pneu. Na tohoto výrobce pneumatik, který jako první objevil efekt aquaplaningu nebo bezdušové pneumatiky, se můžete spolehnout

Nahoru