Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Upřesnit parametry

Německé moto pneu prémiové kvality jsou proslulé po celém světě. Ať už na své motorce dojíždíte do práce, vyrážíte za dobrodružstvím, nebo měříte síly s ostatními motorkáři na závodním okruhu, Heidenau má ty pravé pneu pro vás.

Moto pneu Heidenau

Historie výrobce moto pneu Heidenau se datuje do roku 1946, kdy tato firma začala s výrobou pneumatik ve stejnojmenném městě poblíž Drážďan. Ze skromných začátků se vypracovala na globálního hráče, který dodává svých 550 unikátních modelů moto pneu na trhy v zemích od USA po Brunej.

Všechny tyto pneumatiky jsou pečlivě navržené, důkladně vyrobené a tvořené unikátní směsí, která zvyšuje výkon, výdrž a přilnavost.

Z nabídky této značky si jistě vyberete obutí i pro svoji mašinu. Brázdíte rozbahněný terén při motocrossu? Pak vám určitě přijdou vhod moto pneu Heidenau K 96.

Nebo se jen potřebujete každý den bezpečně dostat do práce a zpátky na svém scooteru? Vyberte si podle svých potřeb z nejoblíbenějších pneumatik na scooter Heidenau. V případě, že řídíte silnější motorku, pak si vyberte z široké nabídky pneumatik pro silniční motorky.

Pokud jsou vaše cesty často vedou po nevyzpytatelných trasách, určitě oceníte moto pneu Haidenau třídy enduro, jako je například model K 60. Jedná se o praktický kompromis mezi terénními a silničními pneu.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru