Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Upřesnit parametry

Legendární francouzský výrobce pneumatik Michelin je od roku 2016 výhradním dodavatelem moto pneu pro závody MotoGP. Svezte se i vy na pneumatikách šampionů!

Moto pneu Michelin

Michelin dodával pneumatiky pro závody MotoGP od roku 1972 do roku 2008 (a po 8 letech se do této prestižní soutěže opět vrátil jako výhradní dodavatel moto pneu). Během těchto 36 let získali jezdci na pneu Michelin celkem 360 vítězství. Mezi lety 1993 a 2006 pak všichni mistři světa získali svůj titul s moto pneu Michelin.

Prémiovou kvalitu závodních moto pneu Michelin můžete jednoduše vyzkoušet sami. Vyberte si z naší nabídky pneu padnoucí pro vaši mašinu a za pár dní už budete řezat zatáčky na okruhu.

Rozsáhlé zkušenosti s vývojem závodních pneumatik se projevily i v designu silničních moto pneu Michelin. Mezi řidiči je dlouhodobě nejoblíbenějším modelem Michelin Pilot Street. Tyto pneumatiky totiž nabízejí dokonalou rovnováhu mezi užitnou a sportovní funkcí. Navíc mají zesílenou konstrukci, která byla vyvinuta na základě poznatků z vývoje supersportovních pneumatik.

Maximální potěšení z jízdy si tak užijete i při běžné projížďce po městě. Michelin totiž nabízí celou řadu vysoce kvalitních moto pneu pro skútry. Kvalita těchto pneumatik se projevuje zejména perfektní přilnavostí na kluzkém povrchu, jako jsou třeba tramvajové koleje.

A pokud máte rádi adrenalinové projížďky po neupraveném terénu, pak pro vás máme i nabídku offroad a crossových pneumatik Michelin. Vyberte si třeba pneumatiky modelů City Grip nebo Power Pure SC.

Ať už řídíte jakoukoliv motorku, moto pneu Michelin představují jistotu pohodlné, bezpečné a příjemné jízdy.

Nahoru