Vážení zákazníci, vlivem sezónního vytížení může u našich dopravců docházet ke zpoždění dodání Vaší objednávky. Prosíme Vás o shovívavost a pochopení. Děkujeme.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Všeobecné obchodní podmínky – věrnostní program

Podmínky věrnostního programu

Podmínky věrnostního programu (dále jen „VP“) se vztahují na smlouvy uzavřené prostřednictvím kamenné prodejny AZ PNEU mezi naší společností AZ pneu PRO CZ s.r.o., se sídlem Polní 2963/3d, Předměstí, 746 01 Opava, IČ: 28599098, DIČ: CZ28599098, zapsanou v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl C, vložka 33787

Adresa pro doručování: AZ pneu PRO CZ s.r.o., Polní 2963/3d, Předměstí, 746 01 Opava
Telefonní číslo: 603 253 535
Kontaktní e-mail: info@az-pneu.cz
jako prodávajícím a Vámi jako kupujícím

1. JAK SE STÁT VĚRNÝM ZÁKAZNÍKEM?

Při nákupu v kamenné prodejně Vám bude našim prodejcem nabídnut a důkladně vysvětlen náš VP. Do našeho systému je nutné vyplnit požadované údaje, zejména jméno, příjmení, adresu, telefonní číslo a kontaktní e-mail, čímž splníte podmínku registrace a bude Vám vystavena karta věrného zákazníka. Na kartě bude uvedeno Vaše jméno a pořadové číslo registrace.

Při této registraci je automaticky založen uživatelský účet, kdy Vám na Váš e-mail přijde informace o této registraci.

2. JAKÉ VÝHODY S VĚRNOSTNÍM PROGRAMEM ZÍSKÁM?

 Ve chvíli, kdy se stanete věrným zákazníkem, ihned získáváte mnoho výhod, které budou vždy aktuálně a viditelně k nahlédnutí na prodejně. Výhody se mohou dle našich potřeb a potřeb zákazníků průběžně měnit a doplňovat.

Jako první Vás budeme informovat o akcích a slevách prostřednictvím e-mailu.

Věrnostní karta je přenosná a můžete ji použít i pro své další vozidlo.

Snadná dohledatelnost Vašich nákupů, uložených pneumatik a informací v našem systému.

3. MOHU ZRUŠIT ČLENSTVÍ VE VĚRNOSTNÍM PROGRAMU?

 V případě, že nebudete mít zájem dále čerpat slevy a výhody VP máte možnost tuto registraci zrušit. Registraci můžete zrušit osobně na prodejně, telefonicky či prostřednictvím e-mailu.

4. OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ.

Ochrana osobních údajů v souvislosti s věrnostním programem se řídí ustanoveními ochrany osobních údajů zmíněných v podmínkách užití webového rozhraní.

 

Tyto podmínky užití jsou platné a účinné od 1.3. 2017

 

Nahoru