Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Upřesnit parametry

Barum je tradiční českou značkou pneumatik. Vyberte si u nás ze širokého sortimentu letních, zimních a dalších pneumatik.

Barum – tradiční české pneu pro všechny příležitosti

Výrobce pneumatik Barum má za sebou bohatou historii, která sahá až do roku 1932, kdy byla společnost založena. V roce 1992 přešla značka Barum pod německý koncern Continental. Pneumatikárna Barum v Otrokovicích je dokonce jednou z největších pneumatikáren na světě! Otevřena byla již v roce 1972 a v současnosti produkuje více než 20 milionů plášťů ročně.

Pneumatiky Barum se mezi motoristy těší všeobecně vysoké oblibě. Mimo jiné Barum také sponzoruje největší rallye podnik na území České republiky – tradiční Barum rallye, která se koná ve Zlíně.

AZ pneu pro vás připravilo širokou nabídku letních i zimních pneumatik Barum za skvělé ceny. Prohlédněte si ty nejprodávanější pneu Barum oblíbených rozměrů 195/65 R15.

V naší nabídce ale samozřejmě najdete nejen pneumatiky Barum pro osobní vozy. U AZ pneu si na své přijdou i majitelé SUV nebo užitkových vozů. Tuzemský výrobce se mezi nimi těší značné oblibě, zejména díky výhodnému poměru ceny a výkonu. Které modely pneu jsou mezi řidiči SUV nejoblíbenější? Podívejte se na nejprodávanější pneumatiky pro SUV.

Pro svoji dodávku nebo nákladní vůz zvolte sadu pneumatik z řady Barum Vanis. Kvalitní pneu této značky oceňuje již několikátá generace českých nákladních řidičů. Důvodem je krom dlouhé životnosti a nízké hlučnosti i výborný záběr. Kvalita, bezpečnost a spolehlivost pneu v tomto případě s cenou nijak neklesá. S klidným svědomím tedy můžete vybírat i z nejlevnějších pneumatik pro užitkové vozy.

Pro přezutí  dodávky na zimní sezónu jsou pak nejlepším řešením pneu z řady Barum SnoVanis. Ty vám poskytnou maximální bezpečnost při jízdě v zatáčkách a na mokrém povrchu a navíc sníží vaše náklady díky menší spotřebě paliva.

Tradiční český výrobce si i přes mnohdy pohnuté dějinné okolnosti úspěšně proklestil cestu od svého založení za první republiky až do dnešních dnů. Kvalita jeho výrobků mu pomohla přežít jak reálný socialismus, tak následnou ekonomickou transformaci. Takže se dá předpokládat, že na gumách Barum budou brázdit tuzemské silnice i naše vnoučata.

O oblíbenosti i kvalitě pneumatik Barum vypovídá i vítězství ceny Produkt roku 2016 na serveru Heureka.cz v kategorii zimních pneumatik. Současně se firma Barum stala se svými 4 800 zaměstnanci v otrokovickém závodě největším zaměstnavatelem ve Zlínském kraji. Její roční produkce přesahuje 21 milionů osobních pneumatik.

Pneumatiky Barum se vyznačují svojí přijatelnou cenou a dlouhou výdrží. Léty prověřený český výrobce je zkrátka sázkou na jistotu. Však i samotný slogan firmy zní „chytrá volba“.

Nahoru