Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Upřesnit parametry

Pneumatiky Kleber vám poskytnou ideální poměr cena/výkon. Vyberte si zimní nebo letní pneumatiky od této značky z naší nabídky.

Kleber – nadstandardní pneu za rozumnou cenu

První pneumatiky značka Kleber vyrobila ve Francii v roce 1911, ačkoli samotná společnost byla založena již v roce 1910. Do výroby následně zasáhla druhá světová válka a produkce Kleber se naplno rozjela až v roce 1944.

V roce 1930 firma vyrobila také první pneumatiky pro letadla a později díky jejich vlastnostem pneumatikárna Kleber vybavila i slavné letadlo Concorde – to se psal rok 1969. Časem Kleber našel také ideálního maskota pro své pneumatiky, psa boxera. Ten symbolizuje jejich sílu a výdrž.

Kleber neustále přichází s praktickými novinkami, takže zákazníci od této značky získávají pouze kvalitu.

Objednejte si i vy kvalitní letní pneumatiky Kleber ještě dnes. Mezi nejprodávanější zimní pneu Kleber patří pneumatiky s rozměry 185/65 R15.

Pneumatiky Kleber se řadí k vyšší střední třídě. Díky kombinaci nadprůměrných jízdních vlastností a relativně nízké pořizovací ceně představují ideální variantu především pro obutí osobních vozů, a to jak pro letní, tak pro zimní sezónu.

Z nabídky pneu pro letní sezónu si řidiči oblíbili především model Kleber Dynaxer HP3. Důvodem jsou vynikající jízdní vlastnosti při poměrně nízké pořizovací ceně. Pro ježdění v zimních podmínkách většina řidičů volí Kleber Krisalp HP. Chválí si zejména jejich dlouhou životnost a bezpečnou jízdu zaručovanou dobrou přilnavostí k vozovce.

Pro řidiče, kteří nejsou na cestách příliš často, představují vhodnou alternativu k sezónnímu obutí auta celoroční pneumatiky. Pokud mezi tuto skupinu řidičů patříte i vy, podívejte se na širokou nabídku celoročních pneu značky Kleber.

Oblibě se ale těší i pneumatiky pro užitkové vozy. Pro letní provoz na silnicích je určena řada Kleber Transpro. Řidiči nákladních vozidel oceňují zejména její nízkou hlučnost, velmi dobré brzdné vlastnosti a znatelný vliv na snížení spotřeby pohonných hmot. S příchodem zimních měsíců většinou přezouvají na pneu Kleber Transalp 2. U těch si krom zmíněné nízké spotřeby paliva chválí i jejich dlouhou životnost a vysokou odolnost.

Francouzský výrobce je mimo jiné oficiálním dodavatelem pneumatik pro doprovodné vozy slavného cyklistického závodu Tour de France – jezdí na nich veškerá vozidla organizačního týmu.

Značka Kleber nese jméno po francouzském generálovi, který se proslavil ve francouzských revolučních válkách. Od roku 1981 je součástí koncernu Michelin.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru