Vážení zákazníci, vlivem sezónního vytížení může u našich dopravců docházet ke zpoždění dodání Vaší objednávky. Prosíme Vás o shovívavost a pochopení. Všichni dělají maximum. Děkujeme.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Upřesnit parametry

Osobní letní pneumatiky

Letních pneumatik pro vás máme spoustu! Nabízíme vám pouze kvalitní pneu renomovaných značek, které si velmi dobře vedou v náročných testech. Výběrem vás provede náš pohodlný filtr, díky kterému si své pneumatiky vyberete jedna dvě.

Kromě základních hodnot, jako je typ pneumatiky, její rozměry a profil, vám filtr umožní vybírat také podle značky, názvu, modelu auta a dalších praktických parametrů.Snadno tak najdete i speciální cenové akce, výprodeje či informace o tom, jaké pneu máme právě skladem. Nakupujte za ty nejlepší ceny!

Stran rozměrů potřebných k výběru pneumatiky leccos napoví technický průkaz vašeho vozidla. Pokud si nejste jisti, kontaktujte nás, se vším vám poradíme. Užitečné informace najdete v našem průvodci pro motoristy.

Zejména v létě vyniknou kvalitní pneumatiky v kombinaci s dobře zvolenými disky. Prohlédněte si naši nabídku alu kol a plechových kol.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru