Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Upřesnit parametry

Je pro vás jízda na širé silnici neopakovatelným zážitkem? Pak jsou pneumatiky Hankook jako dělané pro vás. Nabízíme jak letní, tak zimní pneu tohoto korejského výrobce.

Hankook – pneumatiky pro požitek z jízdy

První pneumatiky Hankook spatřily světlo světa v roce 1941 v Jižní Koreji, konkrétně ve městě Soul. V současné době je tato společnost sedmou největší firmou vyrábějící pneumatiky; v roce 1979 dokonce postavila v té době největší výrobní továrnu na světě. V průběhu let si společnost získala zákazníky především díky dlouhé výdrži svých produktů.

Pneumatiky Hankook nejsou neznámým pojmem ani pro fanoušky motosportu. Pro německý šampionát cestovních vozů DTM dodává značka své výrobky již několik let. Svou výdrž prokazují pneumatiky také ve vytrvalostních závodech vozů specifikace Le Mans a kvalitu demonstrují i v závodech formule 3.

Nabízíme vám pneumatiky Hankook za nejlepší ceny! Modely skladem navíc expedujeme do 24 hodin.

Na český trh dodává korejský výrobce pneumatiky pro různé typy automobilů – včetně pneu pro SUV nebo nákladní vozidla. Mezi nejoblíbenější užitkové pneu značky Hankook patří model RA18 Vantra LT, který se vyznačuje především výbornou ovladatelností na suché i mokré vozovce a pohodlnou kontrolou vozidla i při větším zatížení.

Pro řidiče osobních automobilů nabízí Hankook nepřeberné množství typů letních, zimních i celoročních pneu vyšší střední třídy. Oblíbenými letními pneumatikami jsou například Hankook K 715 Optimo nebo Hankook K 125 Ventus Prime 3. Důvodem je tichá a „měkká“ jízda při zachování poměrně nízké pořizovací ceny.

Na zimu většina řidičů přezouvá na pneumatiky Hankook W452 Winter i*cept RS2. Nabízí vlastnosti, které jsou u zimních pneu nezbytné: jsou spolehlivé, bezpečné a chovají se předvídatelně. Mezi jejich další přednosti patří efektivní ochrana vůči aquaplaningu, krátká brzdná dráha na zasněžené či mokré vozovce a výhodná cena.

Značka Hankook si zakládá na tzv. driving emotion, neboli pocitu z jízdy. Cílem firmy je především to, aby si řidič jízdu užil a aby se pneumatiky dokázaly přizpůsobit jeho osobnosti a stylu řízení.

Součástí strategie firmy je kromě neustálého inovování a dosahování co nejlepších jízdních vlastností pneumatik i snaha o odpovědný přístup k podnikání. Společnost se proto snaží minimalizovat negativní dopady výroby na životní prostředí a budovat udržitelnou budoucnost.

Důležitou částí firemní image je i to, jaké aktivity společnost vyvíjí mimo přímou oblast svého podnikání. Hankook se zaměřuje především na podporu sportovních klubů – od roku 2016 sponzoruje slavný fotbalový klub Real Madrid a dlouhodobě přispívá i německé Borussii Dortmund. Patří i mezi sponzory ligy UEFA nebo ruské hokejové ligy KHL.

Nahoru