Vážení zákazníci, Kvůli velkému sezónnímu vytížení našich dopravců může docházet ke zpoždění Vašich zásilek, za což se Vám omlouváme. Děkujeme za pochopení.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Upřesnit parametry

Pneumatiky Kleber vám poskytnou ideální poměr cena/výkon. Vyberte si zimní nebo letní pneumatiky od této značky z naší nabídky.

Pneumatiky Kleber

První pneumatiky značky Kleber byly vyrobeny ve Francii v roce 1911, ačkoli samotná společnost byla založena již v roce 1910. V roce 1930 tato společnost vyrobila první pneumatiky pro letadla. Do výroby zasáhla druhá světová válka a výroba Kleber se naplno rozjela až v roce 1944. Nakonec díky vlastnostem, které gumy nabízely, vybavila pneumatikárna Kleber dokonce také slavné letadlo Concorde – to se psal rok 1969.

Časem našel Kleber také ideálního maskota pro své pneumatiky, boxera. Ten značí jejich sílu a výdrž, kterou nabízejí. Kleber neustále přichází s praktickými inovacemi, takže zákazníci od této značky získávají pouze kvalitu.

Objednejte si i vy kvalitní letní pneumatiky Kleber ještě dnes. Mezi nejprodávanější zimní pneu Kleber patří pneumatiky s rozměry 185/65 R15.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru