Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Upřesnit parametry

Prémiová kvalita francouzských pneumatik Michelin je známá řidičům aut i motorek. Užijte si i vy jízdu na legendárních pneu s nezaměnitelným maskotem.

Pneumatiky Michelin

Netřeba zdůrazňovat, že se jedná o veleúspěšnou francouzskou společnost vyrábějící pneumatiky nejen na běžné vozy, ale také na závodní speciály. Firma Michelin byla založena dvěma bratry v roce 1888. Od této chvíle se začala psát historie tohoto slavného výrobce. Do roku 2005 byla společnost Michelin největším výrobcem pneumatik na světě. Do roku 2006 pak dodávala pneumatiky do seriálu formule 1, ve kterém se stala druhou nejúspěšnější pneumatikářskou firmou co do počtu získaných bodů.

Společnost Michelin není známá pouze díky výrobě kvalitních pneumatik, ale také svým hodnocením restaurací. Každoročně vydávaný Michelinský průvodce rozdává hvězdy hodnotící restaurace po celém světě. Nápad se původně zrodil jako nástroj pro pomoc profesionálním řidičům – aby věděli, kde se mohou na cestách dobře najíst.

Objednejte si i vy pneumatiky šampionů ještě dnes. Mezi nejoblíbenější zimní pneumatiky Michelin patří ty s rozměry 195/65 R15, podívejte se na ně do naší nabídky. Informací o Michelinu je skutečně mnoho.

Nahoru