Vážení zákazníci, v pátek 21.6. máme zavřeno z provozních důvodů. Objednávky budou expedovány následující pracovní den, tedy v pondělí 24.6. Děkujeme za pochopení.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Upřesnit parametry

Pneumatiky Nokian jsou vyvíjeny tak, aby vydržely v extrémních podmínkách dalekého severu. Vysoká výdrž je proto poznávacím znamením jak zimních, tak letních pneumatik této finské značky.

Bohužel nebyly nalezeny žádné položky
Zkuste to jinak, nebo se obraťte na našeho specialistu. Kontakty naleznete ZDE

Pneumatiky Nokian

Společnost Nokian se výrobou pneumatik zabývá již od roku 1932. Vznikla ve Finsku poblíž města Nokia. Severské podmínky kladly na tyto pneumatiky extrémní nároky. Není proto divu, že se Nokian zabývá především výrobou kvalitních zimních pneumatik, které musí obstát v těch nejnáročnějších testech.

O tom, že zimní pneumatiky této společnosti jsou bezkonkurenční, vypovídá také světový rekord z roku 2013, kdy automobil s obutím Nokian byl nejrychlejším automobilem na ledu. V roce 2015 pak firma Nokian vyrobila první pneumatiku s hodnocením AA v kategorii spotřeby paliva a přilnavosti na mokré vozovce.

Vyzkoušejte jejich kvalitu také vy, podívejte se také na letní pneu Nokian. Můžete se podívat také na výsledky náročných testů, kterými pneumatiky Nokian prošly.

Nahoru