Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Upřesnit parametry

Pneumatiky Sava pocházejí z malého Slovinska, jezdí s nimi ale řidiči po celé Evropě. Heslo této značky ostatně zní “kvalitní evropské pneumatiky”. Oblíbené jsou nejen pro svoji výhodnou cenu.

Sava – tradičně evropské pneumatiky

Všechny modely pneumatik Sava podléhají důkladnému testování na základě několika desítek kritérií. Díky tomu máte naprostou jistotu, že vám budou sloužit maximálně spolehlivě. Není proto náhodou, že patří mezi špičku v rámci ekonomické třídy pneumatik.

Zřejmě nejoblíbenějšími letními pneu značky Sava je model Perfecta. Řidiči oceňují především jeho velice výhodný poměr cena/výkon.

Slovinský výrobce vyrábí také zimní a celoroční pneumatiky. Mezi zimními pneumatikami pak jednoznačně kralují pneumatiky Sava Eskimo S3+. Je to díky jejich značné spolehlivosti i při zhoršených povětrnostních podmínkách.

Z nabídky značky Sava si ale vyberete i v případě, že hledáte pneu pro svoje SUV nebo užitkový vůz. Pneumatiky Sava jsou ekonomickou variantou, která ale splňuje přísná kritéria kvality. Díky tomu se na ně můžete spolehnout.

Nahoru