Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Upřesnit parametry

Pneumatiky Semperit

Firma na výrobu pneumatik Semperit má za sebou skutečně zajímavou historii. Založena byla v roce 1850 v rakouské Vídni. V tu dobu se také jednalo o jedinou továrnu v Evropě vyrábějící gumárenské produkty. Přesně v roce 1900 začala společnost Semperit vyrábět také pneumatiky pro osobní automobily.

Díky nedalekým Alpám se Semperit snaží vyrábět pneumatiky tak, aby byly spolehlivé ve všech podmínkách. To se potvrdilo v roce 1936, kdy Semperit začal vyrábět své první zimní pneumatiky. Firma Semperit prošla také velkou restrukturalizací, což vedlo v roce 1985 k tomu, že přešla pod značku Continental. V současné době tak Semperit vyrábí kvalitní letní i zimní pneumatiky pro všechny náročné i méně náročné motoristy.

Semperit nabízí velice kvalitní pneumatiky, které si motoristé velmi rychle oblíbili. Podívejte se také na to, jak si pneumatiky Semperit vedly v náročných testech.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru