Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Upřesnit parametry

Tradice rakouské značky pneumatik Semperit sahá až do roku 1850, kdy založila první gumárnu na evropském kontinentu. “Semper it” znamená latinsky “pořád jede”. Opodstatněnost zvoleného názvu mohou potvrdit generace řidičů, které pneumatiky Semperit obuly během posledních 100 let.

Pneumatiky Semperit

Firma na výrobu pneumatik Semperit má za sebou skutečně zajímavou historii. Založena byla v roce 1850 v rakouské Vídni. V tu dobu se také jednalo o jedinou továrnu v Evropě vyrábějící gumárenské produkty. Přesně v roce 1900 začala společnost Semperit vyrábět také pneumatiky pro osobní automobily.

Díky nedalekým Alpám se Semperit snaží vyrábět pneumatiky tak, aby byly spolehlivé ve všech podmínkách. To se potvrdilo v roce 1936, kdy Semperit začal vyrábět své první zimní pneumatiky. Firma Semperit prošla také velkou restrukturalizací, což vedlo v roce 1985 k tomu, že přešla pod značku Continental. V současné době tak Semperit vyrábí kvalitní letní i zimní pneumatiky pro všechny náročné i méně náročné motoristy.

Semperit nabízí velice kvalitní pneumatiky, které si motoristé velmi rychle oblíbili. Podívejte se také na to, jak si pneumatiky Semperit vedly v náročných testech.

Nahoru