Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Upřesnit parametry

Pneumatiky Kleber vám poskytnou ideální poměr cena/výkon. Vyberte si zimní nebo letní pneumatiky od této značky z naší nabídky.

Kleber – nadstandardní pneu za rozumnou cenu

První pneumatiky značka Kleber vyrobila ve Francii v roce 1911, ačkoli samotná společnost byla založena již v roce 1910. Do výroby následně zasáhla druhá světová válka a produkce Kleber se naplno rozjela až v roce 1944.

V roce 1930 firma vyrobila také první pneumatiky pro letadla a později díky jejich vlastnostem pneumatikárna Kleber vybavila i slavné letadlo Concorde – to se psal rok 1969. Časem Kleber našel také ideálního maskota pro své pneumatiky, psa boxera. Ten symbolizuje jejich sílu a výdrž.

Kleber neustále přichází s praktickými novinkami, takže zákazníci od této značky získávají pouze kvalitu.

Objednejte si i vy kvalitní letní pneumatiky Kleber ještě dnes. Mezi nejprodávanější zimní pneu Kleber patří pneumatiky s rozměry 185/65 R15.

Pneumatiky Kleber se řadí k vyšší střední třídě. Díky kombinaci nadprůměrných jízdních vlastností a relativně nízké pořizovací ceně představují ideální variantu především pro obutí osobních vozů, a to jak pro letní, tak pro zimní sezónu.

Z nabídky pneu pro letní sezónu si řidiči oblíbili především model Kleber Dynaxer HP3. Důvodem jsou vynikající jízdní vlastnosti při poměrně nízké pořizovací ceně. Pro ježdění v zimních podmínkách většina řidičů volí Kleber Krisalp HP. Chválí si zejména jejich dlouhou životnost a bezpečnou jízdu zaručovanou dobrou přilnavostí k vozovce.

Pro řidiče, kteří nejsou na cestách příliš často, představují vhodnou alternativu k sezónnímu obutí auta celoroční pneumatiky. Pokud mezi tuto skupinu řidičů patříte i vy, podívejte se na širokou nabídku celoročních pneu značky Kleber.

Oblibě se ale těší i pneumatiky pro užitkové vozy. Pro letní provoz na silnicích je určena řada Kleber Transpro. Řidiči nákladních vozidel oceňují zejména její nízkou hlučnost, velmi dobré brzdné vlastnosti a znatelný vliv na snížení spotřeby pohonných hmot. S příchodem zimních měsíců většinou přezouvají na pneu Kleber Transalp 2. U těch si krom zmíněné nízké spotřeby paliva chválí i jejich dlouhou životnost a vysokou odolnost.

Francouzský výrobce je mimo jiné oficiálním dodavatelem pneumatik pro doprovodné vozy slavného cyklistického závodu Tour de France – jezdí na nich veškerá vozidla organizačního týmu.

Značka Kleber nese jméno po francouzském generálovi, který se proslavil ve francouzských revolučních válkách. Od roku 1981 je součástí koncernu Michelin.

Nahoru