Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Upřesnit parametry

Korejský výrobce pneumatik Nexen využívá nejmodernější technologie a spolupracuje s většinou předních automobilek. Výsledkem jsou pneumatiky, které poskytují komfortní pocit z jízdy i vysokou bezpečnost.

Nexen – pneumatiky zítřka

Korejská značka pneumatik Nexen má o své filozofii jasno – je jí neochvějná orientace na budoucnost. Tomu odpovídá jak její slogan “Driving Tomorrow”, tak samotný název značky Nexen vytvořený spojením anglických slov “next” (další) a “century” (století).

V nabídce pneumatik Nexen tak najdete modely pneumatik pro SUV, osobní automobily i lehká užitková vozidla, které se všechny kvalitou pohybují přinejmenším ve vyšší střední třídě.

Mezi letními pneumatikami pro osobní vozy od značky Nexen se oblibě našich zákazníků dlouhodobě těší především model Nexen N*blue HD Plus. Tyto letní pneu vás potěší nejen velice příjemnou cenou, ale také tichou jízdou.

V kategorii zimních pneu pak u řidičů jednoznačně vítězí model Nexen Winguard Snow G2. Řidiči si podobně jako u letních pneu tohoto výrobce cení především velice tichého pohybu po vozovce. Kromě toho oceňují také precizní vzorek těchto pneumatik, který velice dobře “sedí” na vozovce.

Zajímavostí je, že poblíž českého Žatce bude brzy otevřena první továrna Nexen Tire mimo Asii. Díky tomuto prvenství tak tyto špičkové pneumatiky budeme mít takříkajíc z první ruky.

Nahoru