Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Upřesnit parametry

Tradice rakouské značky pneumatik Semperit sahá až do roku 1850, kdy založila první gumárnu na evropském kontinentu. “Semper it” znamená latinsky “pořád jede”. Opodstatněnost zvoleného názvu mohou potvrdit generace řidičů, které pneumatiky Semperit obuly během posledních 100 let.

Semperit – pneumatiky s alpskou tradicí

Semperit o sobě mluví jako o “tradiční značce s budoucností”. A má k tomu důvod. Například první zimní pneumatiky Semperit spatřily světlo světa už v roce 1936 a od té doby procházejí neustálými inovacemi. U firmy založené na úpatí Alp je pozornost věnovaná zimním pneu pochopitelná. Momentálně se mezi řidiči těší největší oblibě model zimních pneumatik Semperit Master-Grip 2.

Pro letní období pak naši zákazníci volí nejčastěji model Semperit Comfort Life 2, který prokázal své kvality nejen v běžném provozu, ale také v testech ADAC 2018. V nich se tento model pneumatik umístil na výborné druhé příčce mezi 14 testovanými pneumatikami.

Kromě pneumatik pro běžné osobní vozy ale Semperit nabízí také obutí pro vozy SUV, a to jak v zimním, tak v letním provedení. V každém případě se na pneu Semperit můžete spolehnout – byly vyvinuty na základě zkušeností s nevypočitatelným alpským počasím.

Nahoru