Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Motorrad 2022 - sportovní

Šířka
120
Profil
70
Průměr
17

Mnoho lidí může prostě sprintovat. Ale co když máte v kostech nebo pneumatikách najeto tisíce kilometrů a je potřeba výdrž? Šest nejmodernějších sportovních pneumatik pro motocykly 2022 musí prokázat své kvality. V testu na motocyklu Yamaha YZF-R1 v rozměrech 120/70 ZR 17 a 190/55 ZR 17.
Pirelli Diablo Rosso IV - S pneumatikou Rosso IV Pirelli odstraňuje všechny obavy, že pneumatika určená pro supersportovní použití nemá ráda deštivé dny nebo nesnáší maratonské etapy. Souhrn jeho dobrých vlastností z něj činí vítěze testu.
Michelin Power 5 - I když závodní dráha není jeho parketa, Power 5 si vždy poradí se školou zatáčení nebo tréninkem dokonalosti. Jeho vlastnosti jsou však fenomenální, když jste na cestách.
Metzeler Sportec M9 RR - Po "velmi dobrém" debutu v loňském testu pneumatik končí Metzeler i v mistrovském testu 2022 s hodnocením "velmi dobrý", a to i přes relativně vysoké opotřebení zadní části pneumatiky. Skvělý kompromis mezi každodenním životem a sportem!
Bridgestone S 22 - Náš vítěz testu z roku 2021 musí v letošním mistrovském testu ustoupit do pozadí. Najeté kilometry stále více ubírají na skutečně dobrých vlastnostech modelu S 22. Na závodní trati však zůstává špičkou.
Dunlop Sportsmart MK3 - Pokud si chcete vybrat sportovní pneumatiku Dunlop pro každodenní použití, je MK3 jednoznačně lepší volbou. Naši testovací trasu dlouhou 2 000 km zvládl velmi dobře. Na mokru však není nejlepší pneumatikou v testovacím poli.
Continental ContiSportAttack 4 - Jeho předchůdci byli v našich testech vždy králi domácích tratí, ale Sport Attack 4 je spíše solidním univerzálním modelem pro všechny příležitosti. V tomto testu je však jeho opotřebení jeho zkázou.

Název pneumatiky Sucho Mokro Sníh Led Komfort Hlučnost Valivý odpor Opotřebení Celkové hodnocení
Pirelli Diablo Rosso IV - - - - - - - -
Michelin Power 5 - - - - - - - -
Metzeler Sportec M9 RR - - - - - - - -
Bridgestone S 22 - - - - - - - -
Dunlop Sportsmart Mk3 - - - - - - - -
Continental ContiSportAttack 4 - - - - - - - -
Název pneumatiky Sucho Mokro Sníh Led Komfort Hlučnost Valivý odpor Opotřebení Celkové hodnocení
Nahoru