Vážení zákazníci, vlivem sezónního vytížení může u našich dopravců docházet ke zpoždění dodání Vaší objednávky. Prosíme Vás o shovívavost a pochopení. Děkujeme.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Zimní

Tourenfahrer (DE) 2012

Šířka
110
Profil
80
Průměr
19

Testované rozměry : 110/80/19 a 150/70/17.
Doporučujeme vám několik druhů enduro pneumatik, které jsou určeny pro odvážnější přírodní terén. Můžeme s jistotou tvrdit, že jsou nyní jejich silniční dovednosti poměrně značné. Standardně montované profily enduro dosahují rychle na hranici svých možností. Na mokrém trávníku se nedostanete se standardními profily daleko. Zde má přístup pouze hrubě profilovaná pryž. Jejich velikost a hrubost dezénu má vliv na přilnavost a dobrou propojenost i s kluzkým terénem. Můžeme vám nabídnout poměrně širokou škálu pneumatik z hrubým profilem. Zvažte dobře svůj výběr, jelikož každé z nich mají nějaká omezení. S pneumatikami Karoo můžete jet dlouhé úseky na asfaltovém povrchu, ovšem ne už na jiném zábavnějším přírodním terénu. Nový formát představuje Heidenau K60 Scout, který přichází s méně extrémními hrubými profily jako TKC a Karoo, a proto je zajímavou alternativou pro cestovatele, kteří hledají dobrý kompromis mezi silnicí a přírodním terénem. K60 Scout jsou velmi solidní na větší vzdálenosti a srovnatelné s jinými pneumatikami enduro, ale na trati nejsou tak rychlé jako TKC 80 nebo Metzeler Karoo. Všechny tři typy Enduro pneumatik - Metzeler Karoo, Conti TKC 80 a K 60 Heidenau Scout - vám zaručují mnohem víc, než off-road jízdu se standardním chováním.
Pirelli má v programu také nové pneu, ale byly bohužel testovány později, takže výsledky zde nejsou uveřejněny. Rovněž se však umísťují hodně vepředu ? jsou výborné v terénu i na písčitých svazích.

Název pneumatiky Sucho Mokro Sníh Led Komfort Hlučnost Valivý odpor Opotřebení Celkové hodnocení
Continental TKC 80 Twinduro - - - - - - - -
Heidenau K 60 Scout - - - - - - - -
Metzeler Karoo - - - - - - - -
Název pneumatiky Sucho Mokro Sníh Led Komfort Hlučnost Valivý odpor Opotřebení Celkové hodnocení
Nahoru