Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Zimní

AutoZeitung (DE) 2011

Šířka
205
Profil
55
Průměr
16

Bylo testováno 14 zimních pneumatik. Zkoumalo se zdali např. neuvíznou ve sněhu nebo nesklouznou na ledové vozovce. V této velikosti prošly testem nové profily značky DUNLOP, GOODYEAR, NOKIAN, PIRELLI a SEMPERIT. Prováděly se intenzivní testovací jízdy v 18 stanicích se záměrem získat co nejpřesnější výsledky, jako i měření valivého odporu. Více zpráv se můžete dozvědět z bezplatného zpravodaje ? AUTOZEITUNG. Oproti minulému roku zaznamenaly profily BRIDGESTONE (mírně upravený), CONTINENTAL, FIRESTONE, MICHELIN a VREDESTEIN nový vývoj, v němž si konkurují DUNLOP SP WINTER SPPORT, GOODYEAR ULTRA GRIP 8, NOKIAN WR D3, PIRELLI SNOW CONTROL SERIE III a SEMPERIT SPEED-GRIP 2. Kromě toho se zde objevuje APOLLO ACELERE WINTER z Indie a GT RADIAL CHAMPIRO WINTERPRO z Indonésie, dvoje pneumatiky z cenově nízkých skupin, o kterých mnoho nevíme. Můžeme se těšit na novinky z MICHELIN a BRIDGESTONE, které přinesly již v minulém roce zlepšení.
Náklady na výrobu pneumatik vzrostly o polovinu původních, tím se bohužel i výrazně zvýšily ceny. Nicméně opravdu stojí za to srovnávat, intenzivně si vše prostudovat a hlavně jednotlivé slevy, poté můžete ušetřit spoustu peněz. Naše výsledky testů ukazují, že je lepší si připlatit za zimní pneumatiky.

Název pneumatiky Sucho Mokro Sníh Led Komfort Hlučnost Valivý odpor Opotřebení Celkové hodnocení
Goodyear Ultra Grip 8 - - - - - - - -
Semperit Speed-Grip 2 - - - - - - - -
Nokian WR D3 - - - - - - - -
Dunlop SP Winter Sport 4D - - - - - - - -
Continental ContiWinterContact TS830 - - - - - - - -
Pirelli Winter Snowcontrol 3 - - - - - - - -
Michelin Alpin A4 - - - - - - - -
Vredestein Snowtrac 3 - - - - - - - -
Sava Eskimo HP - - - - - - - -
Bridgestone Blizzak LM32 - - - - - - - -
Fulda Kristall Control HP - - - - - - - -
Firestone Winterhawk 2 Evo - - - - - - - -
Apollo Acelere Winter - - - - - - - -
GT Radial Champiro Winterpro - - - - - - - -
Název pneumatiky Sucho Mokro Sníh Led Komfort Hlučnost Valivý odpor Opotřebení Celkové hodnocení

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru