Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Obujte moto pneu Michelin ze skupiny Power a získejte dárek

Řada moto pneumatik Michelin Power si své příznivce najde mezi „silničáři“, milovníky sportovní jízdy i okruhovými dravci. Jak už je u tohoto výrobce zvykem, můžou se pláště pyšnit dlouhodobou výdrží, ale i skvělým gripem nebo ovladatelností na mokrých tratích. K jejich nákupu od nás nyní získáte dárek. Ke kterým sadám se akce vztahuje?

Kšiltovka a brýle jako dárek k moto pneu Michelin

 Klopte zatáčky s moto pneu Michelin jako na drátkách. 

Sluneční brýle a kšiltovka Michelin nejen k bazénu

Pořiďte si vybrané moto kusy z řady Michelin Power a získejte sluneční brýle s kšiltovkou zdarma. Stylové doplňky Michelin vás ochrání před slunečními paprsky, ať už si budete užívat dovolenou u moře nebo grilovat na zahradě u bazénu. Akce platí od 1. 4. 2023 do vyprodání zásob. A není to žádný aprílový žertík.

Brýle s kšiltovkou získáte s nákupem moto pneu Michelin:

Vyberte moto pneu ze závodního klanu Michelin Power

Všechny gumy z této rodiny mají špičkové vlastnosti závodních pneumatik. Takže ať už najedete na trať či na pěkně klikatou silnici, užijete si sportovní jízdu. Zároveň vás nezklamou svou spolehlivostí i adekvátní reakcí, a proto vás nezradí ani na každodenních cestách na silnicích.

Michelin Power 5

Tahle moto michelinka má perfektní přilnavost a ovladatelnost za mokra a k tomu se může chlubit vysokým nájezdem, což z ní dělá eso ve vaší garáži. Michelin Power 5 je určená pro sportovní jízdu, ale při prohánění českými luhy a háji vás také nezklame.

Moto pneu Michelin Power 5

Pořiďte si eso Michelin Power 5 do garáže a trumfněte všechny ostatní moto pneu. 

Michelin Power GP

Michelin Power GP vyniká ideálními vlastnostmi pro sportovní motocykly, které vyjíždějí i na veřejné komunikace. Na závodním dnu nebo tréninku na trati se ale za její obojživelnost rozhodně stydět nemusíte

 Moto pneu Michelin Power GP

Pořiďte si obojživelníka Michelin Power GP, který vás nezklame na silnici ani na závodní trati. 

Michelin Power Cup 2

Pneumatiky Michelin Power Cup 2 výrobci optimalizovali pro použití na trati. Nízké poměry pórů nabízejí maximální hladké zóny pro lepší přilnavost za sucha ve všech fázích úhlu náklonu. Použít je ale můžete klidně i na veřejných komunikacích. 

Moto pneu Michelin Power Cup 2

Michelin Power Cup 2 vás při jízdě přiblíží ke sportovnímu zážitku na závodní trati. 

Michelin Power Slick 2

Tahle pneumatika předčí vaše očekávání sportovního výkonu na trati. Jízda na ní je ultimátním zážitkem na okruzích i závodech. Pokud tedy hledáte svižnější parťáky na cesty, právě jste je našli. Řada pneumatik Michelin Power Slick 2dokonale vyváženou směs, která zajišťuje optimální přilnavost k povrchu. 

Moto pneu Michelin Power Slick 2

Prohlédněte si Michelin Power Slick 2 s hladkým dezénem, který vás podrží na závodech i na víkendové vyjížďce. 

 

Nevybrali jste si? Nevadí. Třeba vás osloví sada moto pneu Michelin Pilot Road 4, ke které od nás dostanete batoh. Využijete ho pro jízdu v jedné stopě i pěší túry. Pro velký zájem bohužel momentálně nemáme batohy na skladě, ale v květnu zase budou.

Michelin Pilot Road 4: Průlomové pláště v oblasti sportovního cestování

Silikou obohacená směs pneumatik Pilot Road 4 zajišťuje perfektní přilnavost a lamely XST+ zkracují brzdnou dráhu až o 17 % oproti jiným plášťům v této kategorii. S mimořádnou přilnavostí a vynikající životností si na cestách užijete pocit bezpečí bez ohledu na povětrnostní podmínky.

Moto pneu Michelin Pilot Road 4

Pneumatiky Pilot Road 4 doporučují i samotní výrobci. Oficiálně je schválilo např. BMW pro model R1200 R a RS nebo Yamaha pro model MT 07 / Tracer.

Další nabídku moto pneumatik Michelin pro váš stroj najdete v našem e-shopu. Stačí jen pohodlně vyfiltrovat požadované parametry.

 

Kompletní nabídka moto pneu Michelin

 

Zdroj fotografií: Michelin, AZ pneu, Depositphotos

 

Nahoru