Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Testy zimních pneu, které vás dostanou do obrazu

Poohlížíte se po nových zimních pneumatikách pro váš vůz? Pak máte štěstí, protože právě zde pro vás budeme přehledně a stručně zpracovávat výsledky nezávislých testů zimního obutí pro různé druhy automobilů včetně informací, které pneumatiky bodují v jakých parametrech. Jste připraveni? Bezpečnostní pás máte zapnutý? Tak tedy nohu na plyn a můžeme vyrazit.

Jízda vozu po zasněžené vozovce
Nezávislé testy zimních pneumatik pro různé typy vozů vám přehledně prozradí, v kterých parametrech jsou které pláště silné a kde naopak pokulhávají. 

Celoroční pneu pro SUV: Které zvítězily v testu ADAC 2020? 

SUV na zasněžené silnici

Autoklub ADAC vzal 7 celoročních pneu pro SUV a důkladně se zaměřil na jejich jednotlivé vlastnosti, abyste si mohli vybrat opravdové vítěze.

Máte SUV, ale nepodnikáte žádné dlouhé jízdy a přezouvat nemáte čas? Pak nastražte uši, protože celoroční pneu jsou přesně ty, které na vašem silném voze oceníte. Autoklub ADAC testoval 7 těchto celoročních plášťů na SUV Ford Kuga, který provětral na třech různých okruzích. Vy teď máte díky výsledkům možnost vybrat si z nejlepších

A které vyšly z testu vítězně? Na prvním místě se umístily pneumatiky Continental AllSeason Contact. Drží dobře na mokru i na sněhu a vysoké body získaly hlavně za nízkou spotřebu a dlouhou životnost

Jako druhé se umístily pláště Goodyear Vector 4Seasons G2, které excelovaly na mokré vozovce i ledu a sklidily chválu opět díky nízké spotřebě a vysokému kilometrovému nájezdu.

Třetí místo pak obsadily gumy Michelin CrossClimate+, jejichž dezén si zachovává stejné jízdní vlastnosti po celou životnost pneu a které oslnily nejkratší brzdnou dráhou na suchu a vysokým kilometrovým nájezdem.

Zajímají vás i další celoroční pneu, a to nejen na SUV? Mrkněte na naši kompletní nabídku obutí pro všechna roční období.

 

Vyberte si z celoročních pneu

 

Zdroj fotografií: Depositphotos.com

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru