Vážení zákazníci, vlivem sezónního vytížení může u našich dopravců docházet ke zpoždění dodání Vaší objednávky. Prosíme Vás o shovívavost a pochopení. Děkujeme.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Získejte odměnu až 1550 Kč k sadě Michelin od AZ pneu

Se společností Michelin jsme pro vás připravili opět akci, se kterou získáte slevu na prémiové pneumatiky. Je to jednoduché, stačí si pořídit sadu 4 nových letních nebo celoročních pneumatik Michelin a zaregistrovat se do soutěže pomocí dokladu.

Poukaz za nákup pneu Michelin

Nakupte u nás pneumatiky Michelin a získejte až 1550,- Kč zpět.

Finanční odměnu za nákup získáte v pár krocích

Začněte letní sezónu s nákupem legendárních pneu Michelin s odměnou. Vyrazte za námi do kamenných prodejen AZ pneu, pořiďte v období od  15. 3. do 30. 6. 2023 sadu 4 nových letních nebo celoročních pneumatik Michelin s průměrem:

  • 15” až 17” pro užitkové vozy,
  • 16” až 17” pro osobní vozy a SUV
  • nebo 18” a více pro osobní vozy a SUV,

a objednejte si přezutí pneumatik v našem pneuservisu.

Poté svůj nákup do 15. 7. 2023 zaregistrujte na stránkách promo.michelin.cz, kde uvedete AZ pneu jako vašeho prodejce pneumatik a přiložíte doklad o jejich nákupu. A odměna je vaše! Zaregistrovat můžete maximálně 4 sady pneumatik.

Výše odměny závisí na rozměru pneumatik, které u nás pořídíte:

  • 750 Kč zpět získáte při nákupu pneu s průměrem 15” až 17” (užitková vozidla, letní nebo celoroční pneumatiky řady Agilis),
  • 950 Kč zpět získáte za rozměry 16”–17” (osobní vozidla a SUV),
  • a 1550 Kč získáte za nákupu pneu s průměrem 18” a více (osobní vozidla a SUV).

Finanční odměnu získáte převodem na váš bankovní účet nebo formou dárkové karty do sítě prodejen ALZA. Způsob si stačí vybrat během registrace.

Kompletní pravidla této letní akce si můžete přečíst ZDE

Ty nejlepší pneu Michelin pro bezstarostnou letní jízdu >>

Pneumatikářský velmistr Michelin

Značka s maskotem, kterého pozná každý řidič auta či motorky. To je světoznámý francouzský Michelin, zastávající místo jednoho z nejlepších výrobců pneumatik. Což každoročně potvrzuje umístěním na předních příčkách nezávislých testů pneumatik. Důkazem je například nejaktuálnější test letních pneumatik německého autoklubu ADAC 2023, kde se model Michelin Primacy 4+ umístil na 3. místě v rozměru 205/55 R16.

Neváhejte letos vybrat letní pneu Michelin. Investujete do kvality a získejte skvělou odměnu. Začněte rovnou s výběrem, ať vám sleva neproklouzne mezi prsty.

 

Vybrat pneu Michelin na léto

 

Zdroj fotografií: Michelin

Nahoru