Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Pneumatiky v Praze

Jste z Prahy a hledáte kvalitní pneu? Potřebujete poradit, jaké obutí je právě pro vaše vozidlo nejvhodnější? Nevíte si rady, jak přezout letní nebo zimní pneumatiky? Pokud je vaše odpověď ano, jste zde správně! Na e-shopu AZ Pneu naleznete kvalitní a levné pneumatiky pro vaše osobní auto, off-road, užitkové vozidlo i motocykl. Náš výběr zahrnuje více než 30 renomovaných značek, pneumatiky vám přivezeme na jakoukoli pražskou adresu.

Automobilové pneumatiky či moto pneu z naší nabídky vám rádi spěšně doručíme a pokud máte cestu přes Opavu, v našem autoservisu se budeme vašemu vozu či motorce věnovat s profesionální péčí.

Potřebujete v Praze rychlé doručení sněhových řetězů či nářadí na opravu defektů? I tohle je pro nás hračka! Kromě pneumatik také nabízíme další auto příslušenství, jako poklice, řetězy, duše, senzory tlaku a mnoho dalších autodoplňků. Zboží, které je skladem, bude od provedení objednávky na jakékoli pražské adrese již do 24 hodin! A pokud se Vám nechce na balíček doma čekat, můžete si zboží vyzvednout na našich pražských výdejních místech.

Během dlouhodobého pobytu na trhu jsme o našich kvalitních službách přesvědčili tisíce zákazníků nejen z Prahy. Spokojení zákazníci doporučují také náš vlastní pneuservis a testy pneumatik. Výměna pneumatik nyní bude rychlá a snadná. Plná záruka doručovaného zboží je pro nás samozřejmostí.

S nákupem vám rádi pomůžeme a pokud vám není něco jasné, prohlédněte si zodpovězené časté dotazy, popřípadě nás neváhejte kontaktovat. Více o nákupu se dozvíte v obchodních podmínkách.

 

Kam dodáváme pneumatiky v Praze

Praha 1 – Staré město, Malá strana, Hradčany

Praha 2 – Nové město, Vinohrady

Praha 3 – Žižkov, Vinohrady

Praha 4 – Nusle, Podolí, Braník, Krč, Michle

Praha 5 – Smíchov, Košíře, Motol, Radlice

Praha 6 – Dejvice, Střešovice, Vokovice, Liboc, Ruzyně

Praha 7 – Holešovice, Bubeneč

Praha 8 – Karlín, Kobylisy, Bohnice

Praha 9 – Vysočany, Prosek, Hrdlořezy

Praha 10 – Vršovice, Strašnice, Malešice

Praha 11 – Chodov, Háje

Praha 12 – Modřany, Libuš, Kamýk

Praha 13 – Stodůlky, Jinonice, Třebonice, Řeporyje

Praha 14 – Hloubětín, Černý most, Kyje, Hostavice

Praha 15 – Hostivař, Horní Měcholupy

Praha 16 – Radotín

Praha 17 – Řepy, Zličín

Praha 18 – Letňany

Praha 19 – Kbely, Čakovice

Praha 20 – Horní Počernice

Praha 21 – Újezd nad Lesy

Praha 22 – Uhříněves, Pitkovice

 

Podívejte se, kam všude dodáváme naše pneumatiky. Nenašli jste své město v seznamu? Žádný problém, vaše vybrané pneu vám přivezeme na jakoukoli adresu v ČR.

Nahoru