Vážení zákazníci, v pátek 17.9. budeme expedovat Vaše objednávky pouze do 11:30. Také telefonické objednávky a prodejna v Opavě bude v provozu pouze do tohoto času. Internetový prodej je nepřerušen ! Děkujeme za pochopení.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Continental AllSeason Contact

  • Přejít na testy pneumatiky
Rozměry
Šířka
205
Profil
55
Průměr
R16
91V

Působivé záběrové vlastnosti pneumatiky Continental AllSeasonContact na zasněžených a mokrých zimních silnicích díky adaptivní celoroční směsi. Díky pryskyřicím Winter Resistance Resins a vysokému podílu siliky ve směsi Traction Silica Compound...
Více informací

Celoroční -41%
AllSeason Contact

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Celoroční -41%

Působivé záběrové vlastnosti pneumatiky Continental AllSeasonContact na zasněžených a mokrých zimních silnicích díky adaptivní celoroční směsi. Díky pryskyřicím Winter Resistance Resins a vysokému podílu siliky ve směsi Traction Silica Compound zůstane pneumatika Continental AllSeasonContact vždy pružná. Nejlepší valivý odpor ve své třídě je dosažen díky energeticky optimalizované celoroční konstrukci. Pneumatiky Continental AllSeasonContact se hodí na širokou škálu vozidel, např. Opel Adam, Ford Fiesta, Audi A3, Mercedes A-class a jiné. Důvěryhodný společník, pneumatika Continental AllSeasonContact, se osvědčí za každého letního počasí, to je dáno kombinací otevřených ramen pneumatiky zajišťujících vysoký výkon při aquaplaningu a tuhým vzorkem s minimem lamel, což zajišťuje lepší řízení a brzdění na suchých silnicích. Díky německé technologii a celkovým schopnostem v oblasti automobilového průmyslu nabízí značka Continental prvotřídní pneumatiky zajišťující kontrolu nad vozidlem v každé jízdní situaci, pneumatiky Continental AllSeasonContact. Působivé snížení valivého odporu pneumatiky Continental AllSeasonContact na základě optimalizované geometrie bočnic a optimální hloubce vzorku veden k výraznému snížení spotřeby paliva – aniž by došlo k omezení bezpečnosti.. Dobrý brzdný výkon na suchých a mokrých letních silnicích díky flexibilnímu celoročnímu profilu dezénu. Přizpůsobivost pneumatiky Continental AllSeasonContact zajišťuje vynikající výkon na zasněžených a mokrých zimních silnicích. Continental All Season Contact = Jedna pneumatika, čtyři roční období, inovativní celoroční bezpečnost a efektivnost. Inovativní celoroční bezpečnost a účinnost díky AllSeasonContact. Plně ovládaná a vyvážená po celý rok.

Nevyrábí pouze pneumatiky Continental, ale pod koncern spadají i značky jako je Barum, General Tire, Uniroyal, Dunlop, Matador atd. Co se týče pneumatik, tato společnost v mnoha ohledem udávala směr a zajistila si výhradní postavení na trhu. Vyznačují se vysokou kvalitou, ale i cenou. V roce 1934 si nechala patentovat bezdušovou pneumatiku. Společnost Continental byla založena již v roce 1871 v Hanoveru, tehdy se společnost zaměřovala na výrobu tlumičů pro podkovy a také celogumové obruče pro povozy, později vyráběla pneumatiky na kola a v této výrobě byla první na světě. Patří k předním dodavatelům automobilového průmyslu, podílela se třeba na projektech Formule 1. V současné době je společnost Continental druhým největším výrobcem pneumatik na celém světě, zaměstnává kolem 150 000 lidí. Pneumatiky Continental se řadí bezpochyby k nejbezpečnějším pneumatikám. Společnost Continental se snaží neustále pneumatiky inovovat, jde s dobou a své výrobky zdokonaluje dle nejnovějších trendů. V řadě testů pneumatik figurují pneumatiky Continental na předních místech. Oproti konkurenci jsou tyto pneu cenově náročnější, avšak kvalita je nespočetně vyšší. Jako první přišel Continental s výrobou zimních pneumatik na nákladní automobily. Většinou se setkáme s kladnými ohlasy od těch, kteří s pneu Continental mají zkušenosti.

Certifikát

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru