Vážení zákazníci, Kvůli velkému sezónnímu vytížení našich dopravců může docházet ke zpoždění Vašich zásilek, za což se Vám omlouváme. Děkujeme za pochopení.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Zesílená

Vredestein Quatrac Pro

  • Přejít na testy pneumatiky
Rozměry
Šířka
235
Profil
45
Průměr
R18
98Y

Dopřejte si vysoký výkon při jízdě v dešti, na slunci i ve sněhu. Pneumatika Vredestein Quatrac PRO se přizpůsobuje sezonním změnám počasí a umožňuje tak správnou tuhost v létě, ale...
Více informací

Celoroční
Quatrac Pro

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Celoroční

Dopřejte si vysoký výkon při jízdě v dešti, na slunci i ve sněhu. Pneumatika Vredestein Quatrac PRO se přizpůsobuje sezonním změnám počasí a umožňuje tak správnou tuhost v létě, ale také elasticitu v zimě, tím udržuje dobrou ovladatelnost. Pneumatika Vredestein Quatrac PRO je vhodná pro osobní vozidla a SUV. Pneumatiky Vredestein Quatrac 5 PRO každé počasí je ideální volbou pro řidiče výkonných vozů, které zajímají náklady. Celoroční pneumatika Vredestein Quatrac PRO je pneumatika Ultra Season s celoročním provozem určená pro osobní automobily, která byla speciálně navržena pro segment ultra-výkonných (UHP) a špičkových modelů, jako jsou Alfa Romeo Stelvio, Volvo XC90 a BMW 5. Dezén běhounu s širokými směrovými drážkami rychle rozptyluje vodu a snižuje tak riziko aquaplaningu. V zimě zajišťují lepší záběr radiální okraje, symbol sněhové vločky na bočnici pneumatiky značí, že odpovídá přísným normám pro vlastnosti zimních pneumatik. Vyznačuje se originální konstrukcí a materiálovým provedením, to vše má za následek krátkou brzdnou dráhu a vynikající ovladatelnost na mokrých vozovkách. Odolnost proti aquaplaningu: Získejte větší jistotu při řízení na mokrých silnicích.

Pneumatiky Vredestein Quatrac 5 PRO s vynikající ovladatelností po celý rok. Vynikající ovládání za sucha, za mokra i na sněhu. Přilnavost a brzdění v každém počasí: pneumatika Vredestein Quatrac PRO využívá zvláštní gumovou směs, která zachovává přilnavost za každého počasí. Pneumatika Vredestein Quatrac PRO akvěle přilne k suché i mokré vozovce a zajistí vám kratší brzdnou dráhu, navíc díky nízkému valivému odporu dochází k výrazné úspoře paliva a nízkému opotřebení samotné pneumatiky. Pneumatika Vredestein Quatrac PRO vyniká skvělou přilnavostí za mokra, čímž pomáhá předcházet aquaplanningu. Pneumatiky Vredestein Quatrac 5 pro bude k dispozici ve velikostech od 17 do 21 palců. Stabilní ovládání a přilnavost od jara do zimy za rozumnou cenu. Pneumatika s vynikající ovladatelností po celý rok při každém počasí, je ideální volbou pro řidiče výkonných vozů, které zajímají náklady a stabilní ovládání a přilnavost od jara do zimy za rozumnou cenu.. Přilnavost za každého počasí, vynikající ovládání, odolnost proti aquaplaningu, tichá a pohodlná, to je pneumatika Vredestein Quatrac PRO.

Holandský producent pneumatik Vredestein ve spojení s italským designérským studiem Giugiaro Design navrhuje a produkuje pneumatiky prioritně stavěné pro sportovní vozidla, osobní automobily, jízdní kola a motocykly. Speciálně navržené série se zaměřují na zemědělské a průmyslové stroje. Emile Louis Constant Schiff se v roce 1908 postaral o založení gumárenského podniku v Nizozemsku. I přes ne vždy příznivému vývoji událostí společnost Vredestein Tire BV dokázala vstát i doslova z popela a přežila do současnosti. Spolupráce s italským designérským studiem Giugiaro Design navázána v roce 1990 posunula brand opět mílovými kroky vpřed. Do vývoje, marketingu a prodeje investuje značka Vredestein značné úsilí i prostředky, díky čemuž si excelentní vlastnosti jejich pneumatik lze užívat i vy.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru