Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Doporučujeme

Continental PremiumContact 7

  • Přejít na testy pneumatiky
Rozměry
Šířka
205
Profil
55
Průměr
R16
91V

Německy navržená bezpečnost pro mimořádný komfort, pneumatiky Continental PremiumContact 7. Zažijte špičkové jízdní vlastnosti na mokré i suché vozovce. Užívejte si bezpečí a pohodlí bez ohledu na to, jaký pohon...
Více informací

Letní -44%
PremiumContact 7

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Letní -44%

Německy navržená bezpečnost pro mimořádný komfort, pneumatiky Continental PremiumContact 7. Zažijte špičkové jízdní vlastnosti na mokré i suché vozovce. Užívejte si bezpečí a pohodlí bez ohledu na to, jaký pohon si vyberete. Spolehněte se na bezpečné brzdění pneumatik Continental PremiumContact 7 od samého začátku díky naší směsi RedChili. Protože povětrnostní podmínky by nikdy neměly ovlivnit úroveň vaší bezpečnosti a jízdního komfortu, navrhli jsme pneumatiku Continental PremiumContact 7, která umožňuje precizní ovladatelnost na mokré i suché vozovce. Díky technologii adaptivního dezénu vás pneumatika Continental PremiumContact 7 může dovézt kamkoli, aniž byste museli opustit svou komfortní zónu. Ať už chcete vyrazit s rodinou na letní výlet ve svém sedanu, nebo si jen užívat jízdu ve svém elektrickém hot hatchi, pneumatika PremiumContact 7 vám poskytne vynikající komfort, spolehlivou bezpečnost a vyšší kilometrový výkon nezávisle na konfiguraci vozidla. Protože si myslíme, že prémiový zážitek z jízdy by neměl záviset na typu vozu, který řídíte. Každý závodník se musí nejprve pořádně zahřát, tuto větu jsme ve sportu slyšeli všichni, ale každé pravidlo má výjimku, nová směs RedChili pneumatiky PremiumContact 7 umožňuje vynechat jakoukoli zahřívací fázi a umožňuje bezpečné brzdění hned od začátku. Pneumatika Continental PremiumContact 7 je připravena dříve než vy. Hodnocení přilnavosti za mokra udává, jak dobře si pneumatika Continental PremiumContact 7 povede na mokré vozovce, přičemž výkonnost je odstupňována od třídy A až po třídu E. Vysoká známka znamená krátkou brzdnou dráhu na mokré vozovce. Snížený valivý odpor šetří palivo a snižuje emise CO2. Pneumatiky Continental PremiumContact 7 jsou zarazeny ve třídě A, která má nejlepší úsporu paliva, přičemž spotřeba paliva se zvyšuje s každou další třídou až po třídu E.

Nevyrábí pouze pneumatiky Continental, ale pod koncern spadají i značky jako je Barum, General Tire, Uniroyal, Dunlop, Matador atd. Co se týče pneumatik, tato společnost v mnoha ohledem udávala směr a zajistila si výhradní postavení na trhu. Vyznačují se vysokou kvalitou, ale i cenou. V roce 1934 si nechala patentovat bezdušovou pneumatiku. Společnost Continental byla založena již v roce 1871 v Hanoveru, tehdy se společnost zaměřovala na výrobu tlumičů pro podkovy a také celogumové obruče pro povozy, později vyráběla pneumatiky na kola a v této výrobě byla první na světě. Patří k předním dodavatelům automobilového průmyslu, podílela se třeba na projektech Formule 1. V současné době je společnost Continental druhým největším výrobcem pneumatik na celém světě, zaměstnává kolem 150 000 lidí. Pneumatiky Continental se řadí bezpochyby k nejbezpečnějším pneumatikám. Společnost Continental se snaží neustále pneumatiky inovovat, jde s dobou a své výrobky zdokonaluje dle nejnovějších trendů. V řadě testů pneumatik figurují pneumatiky Continental na předních místech. Oproti konkurenci jsou tyto pneu cenově náročnější, avšak kvalita je nespočetně vyšší. Jako první přišel Continental s výrobou zimních pneumatik na nákladní automobily. Většinou se setkáme s kladnými ohlasy od těch, kteří s pneu Continental mají zkušenosti. Od svého založení v roce 1871, Continental pracuje na jednom cíli: Zajišťovat bezpečnost na silnicích bez kompromisů, s komfortem a potěšením. Od první pneumatiky na světe se vzorkem běhounu až po vizionářskou Conti.eContact a inovace v automotivní bezpečnosti – více než 140 let, neustále rozvíjíme naše zkušenosti v mobilitě, dopravě a procesech.

Certifikát
Nahoru