Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • SUV-silniční
    Zesílená
  • Doporučujeme

Continental CrossContact H/T

Rozměry
Šířka
215
Profil
60
Průměr
R17
96H
FR,SL

Vypořádejte se s každodenními jízdními situacemi, které vám přijdou do cesty, s adaptivním víceúčelovým dezénem – v neposlední řadě tam, kde končí asfalt. Pneumatika je vhodná pro vozidla SUV nebo...
Více informací

Letní -45%
CrossContact H/T

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Letní -45%

Vypořádejte se s každodenními jízdními situacemi, které vám přijdou do cesty, s adaptivním víceúčelovým dezénem – v neposlední řadě tam, kde končí asfalt. Pneumatika je vhodná pro vozidla SUV nebo 4x4. Pneumatika Continental CrossContact H/T je ideální pneumatika pro řidiče, kteří kombinují jízdu, jak na silnici, tak i v terénu. Pneumatika Continental CrossContact H/T je ideální pro ty, kteří oceňují tichou a pohodlnou jízdu s vynikající trakcí na mokru. Silná, odolná a tichá pneumatika Continental CrossContact H/T je vybavena patentovanou technologií společnosti Continental Tire se zaměřením na výjimečnou životnost běhounu a robustní odolnost, přičemž poskytuje nejlepší brzdění na mokru ve své třídě. Struktura dezénu pneumatik Continental CrossContact H/T a směs je přizpůsobena pro oba povrchy. Víceúčelový dezén se se zvýšenou přilnavostí na středových žebrech a na rameni nejen na asfaltu, ale i na štěrku. Optimalizovaný design vzorku pneumatik Continental CrossContact H/T v kombinaci s chytrou konstrukcí. Prodloužená životnost běhounu: Profitujte z dlouhotrvající radosti z jízdy díky zlepšené životnosti běhounu pneumatik Continental CrossContact H/T. Vyvážená konstrukce: Užijte si tichou a pohodlnou jízdu díky nízkému hluku z vozovky. Vynikající odolnost proti proříznutí a běhounová směs v kombinaci s optimální konstrukcí.

Nevyrábí pouze pneumatiky Continental, ale pod koncern spadají i značky jako je Barum, General Tire, Uniroyal, Dunlop, Matador atd. Co se týče pneumatik, tato společnost v mnoha ohledem udávala směr a zajistila si výhradní postavení na trhu. Vyznačují se vysokou kvalitou, ale i cenou. V roce 1934 si nechala patentovat bezdušovou pneumatiku. Společnost Continental byla založena již v roce 1871 v Hanoveru, tehdy se společnost zaměřovala na výrobu tlumičů pro podkovy a také celogumové obruče pro povozy, později vyráběla pneumatiky na kola a v této výrobě byla první na světě. Patří k předním dodavatelům automobilového průmyslu, podílela se třeba na projektech Formule 1. V současné době je společnost Continental druhým největším výrobcem pneumatik na celém světě, zaměstnává kolem 150 000 lidí. Pneumatiky Continental se řadí bezpochyby k nejbezpečnějším pneumatikám. Společnost Continental se snaží neustále pneumatiky inovovat, jde s dobou a své výrobky zdokonaluje dle nejnovějších trendů. V řadě testů pneumatik figurují pneumatiky Continental na předních místech. Oproti konkurenci jsou tyto pneu cenově náročnější, avšak kvalita je nespočetně vyšší. Jako první přišel Continental s výrobou zimních pneumatik na nákladní automobily. Většinou se setkáme s kladnými ohlasy od těch, kteří s pneu Continental mají zkušenosti. Od svého založení v roce 1871, Continental pracuje na jednom cíli: Zajišťovat bezpečnost na silnicích bez kompromisů, s komfortem a potěšením. Od první pneumatiky na světe se vzorkem běhounu až po vizionářskou Conti.eContact a inovace v automotivní bezpečnosti – více než 140 let, neustále rozvíjíme naše zkušenosti v mobilitě, dopravě a procesech.

Certifikát
Nahoru