Vážení zákazníci, vlivem sezónního vytížení může u našich dopravců docházet ke zpoždění dodání Vaší objednávky. Prosíme Vás o shovívavost a pochopení. Všichni dělají maximum. Děkujeme.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • SUV-univerzální

General-Tire Grabber TR

Rozměry
Šířka
235
Profil
85
Průměr
R16
120/116Q

General-Tire Grabber TR poskytuje vysoký výkon v terénu (štěrk a středně těžký terén) a zároveň komfort a tichou jízdu na silnici. Široké obvodové a příčné drážky optimálně odvádějí vodu ze...
Více informací

Letní -32%
Grabber TR

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Letní -32%

General-Tire Grabber TR poskytuje vysoký výkon v terénu (štěrk a středně těžký terén) a zároveň komfort a tichou jízdu na silnici. Široké obvodové a příčné drážky optimálně odvádějí vodu ze stopy a snižují tak riziko vzniku aquaplaningu.

Dezénové bloky s velkým počtem záběrových hran zajišťují výborný záběr v těžkém terénu a tichou a komfortní jizdu na silnici. Pryžová směs pneumatiky odolná proti zatrhávání a proříznutí prodlužuje životnost a zajišťuje vynikající výkon v terénu i na štěrkových cestách. Tuhé vnější rameno zaručuje vysokou směrovou stabilitu i na klikatých silnicích.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru