Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • SUV-silniční
  • Výprodej

Pirelli Scorpion Verde

  • Přejít na testy pneumatiky
Rozměry
Šířka
235
Profil
55
Průměr
R18
100W
Run Flat,MOE,FR

Pneumatika SCORPION™ VERDE pro vozy SUV a Crossover představuje inovativní kombinaci materiálů, struktur a dezénů běhounu od Pirelli. Díky nízkému valivému odporu a snížené hmotnosti nabízí nižší spotřebu paliva a...
Více informací

Letní
Scorpion Verde

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Letní

Pneumatika SCORPION™ VERDE pro vozy SUV a Crossover představuje inovativní kombinaci materiálů, struktur a dezénů běhounu od Pirelli. Díky nízkému valivému odporu a snížené hmotnosti nabízí nižší spotřebu paliva a emise CO2, spojující úspory, ohleduplnost k životnímu prostředí, pohodlí a bezpečnost na všech typech vozovek. Optimalizovaný sled roztečí a fázování zajistí nižší vnitřní hluk, zatímco vyvážený poměr silikové směsi běhounu přispívá k vysokému kilometrovému nájezdu a stabilnímu výkonu. Inovativní směs s speciálními polymery zajišťuje výborný výkon za mokra.

Pneumatiky RUN FLAT představují záruku bezpečnosti, umožňují lepší kontrolu nad vozem v nouzových podmínkách a umožňují bezpečně pokračovat v jízdě i při rychlé ztrátě tlaku vzduchu (dostupné pouze ve vybraných rozměrech). PIRELLI NOISE CANCELLING SYSTEM™ (PNCS) je technologie schopná snížit hluk uvnitř vozidla o polovinu díky zařízení pohlcujícímu zvuk, které je aplikováno na vnitřní obvodovou stěnu pneumatiky (dostupné pouze u vybraných rozměrů).

SEAL INSIDE™ je revoluční technologie konstrukce pneumatiky, která umožňuje řidičům pokračovat v jízdě bez ztráty tlaku vzduchu i po propíchnutí pneumatiky vnějším předmětem (dostupné pouze ve vybraných rozměrech). Pirelli Scorpion Verde je vyvážená letní pneumatika s výborným chováním na mokrých i suchých silnicích, nízkou spotřebou paliva a pohodlnou jízdou. Její schopnosti v terénu jsou průměrné.

Distribuce pneumatik Pirelli zahrnuje 160 zemí a síť téměř 10000 distributorů. Společnost Pirelli se skládá z 25 továren po celém světě. V Miláně je nejdůležitější výzkumné a vývojové středisko, které řídí ostatní továrny v různých zemích. Díky technologickému zaměření se společnost Pirelli sjednotila s předními výrobci automobilů a motocyklů, díky tomuto spojení vzešlo velké množství homologací pro modely luxusních automobilových firem. Pirelli se především soustředí na vývoj sportovních a výkoných pneumatik. V současné době je pátým největším světovým producentem na trhu pneumatik. Vyniká ve směru technologických a výzkumných schopnostech a profesionálních dovednostech zaměstnanců. Společnost Pirelli je obrovský mezinárodní podnik s dlouhouletou tradicí, která sahá daleko do minulého století.

Nahoru