Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Enduro
  • Doporučujeme

Bridgestone AX 41S

Rozměry
Šířka
160
Profil
60
Průměr
R17
69H
TL,R
Konstrukce: Radiální

Směs pneumatiky Bridgestone AX41S byla vyvinuta pro silniční používání a ne pro pouhé pózování na showroomech. Pneumatika Bridgestone AX41S je kombinací módy, designu a výkonu. Průzkum ve světě café racerů...
Více informací

-53%
AX 41S
-53%

Směs pneumatiky Bridgestone AX41S byla vyvinuta pro silniční používání a ne pro pouhé pózování na showroomech. Pneumatika Bridgestone AX41S je kombinací módy, designu a výkonu. Průzkum ve světě café racerů a scramblerů přinesl několik návrhů. Nový dezén počítá také s výkonem a životností a odolává pilovitému opotřebení a i jiným typům nerovnoměrného opotřebení. Bridgestone AX41S používá nejnovější technologie směsí odvozených z kategorie Sport-Touring, pro zajištění nejlepší výkonnosti. Pneu Bridgestone AX41S obsahuje jednu směs sport-touring v přední pneu a 3LC sport-touring směs v zadní pneu.

Battlax Adventurecross Scrambler AX41S je nový koncept Bridgestone. Bridgestone Battlax Adventurecross Scrambler AX41S dotváří celkový vzhled motocyklu. Garance vysoké úrovně přilnavosti na suchu i na mokru a bezpečná jízda na každém café raceru nebo scrambleru. Pneumatika Bridgestone AX41S doplňuje individuální styl scramblerů designem a řidiče výkonem. The AX41S je výsledkem hodin strávených u rýsovacích prken. Základní ideí AX41S je kombinace hladké linie a robustních bloků. Kratší podélná sekce pro zvýšení počtu záběrových bloků na obvodu pneumatiky. Umožní vám jízdu a prožitek na každé cestě i když pojedete do neznáma! Umožňuje jezdcům objevit nové oblasti se svým motocyklem, aniž by se museli starat o schopnosti pneumatik. Byla použita A-IW technologie snižující pilovité opotřebení a opotřebení náběhové hrany bloků díky deformaci bloku během brzdění a rozložení brzdných sil.

Bridgestone je největší společnost na světě pro výrobu pneumatik a gumárenských produktů. Prémiové zimní pneumatiky Bridgestone jsou ideální volbou pro bezpečnou jízdu nástrahami zimy. Bridgestone Europe se sídlem v Belgii je stoprocentní dceřinou firmou Bridgestone Corporation, největší společnosti na světě v odvětví výroby pneumatik a gumárenských produktů na světě, se sídlem v Tokiu. Bridgestone Europe má zastoupení ve více než 60 zemích s celkem více než 18 200 zaměstnanci. V rámci svého regionu provozuje 14 závodů pro výrobu pneumatik a souvisejících produktů, významné vývojové a výzkumné centrum a zkušební polygon. Prémiové pneumatiky společnosti Bridgestone Europe se prodávají na celém světě. V České republice působí Bridgestone od roku 1994 a dodává sem kompletní řadu osobních, nákladních, motocyklových, zemědělských a stavebních pneumatik značek Bridgestone, Firestone, Dayton a First Stop. Sídlo společnosti je v Praze.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru